| SpecialGirl18 a întrebat:

Mie imi place de un baiathappy Dar el ma considera ca o sora pentru el. Ce sa fac ca sa vrea sa fie cu mine?big grin Funda:* ( va rog raspunsuri serioase ca nu stiu ce sa mai faccrying )

6 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Imbraca-te in ceva atragator si sedu-l.

| stoubiz a răspuns:

Eu zic sa porti o conversatie cu el gen: oare cum am fi noi daca ne-am cupla happy sa-l intrebi unele lucruri sa vezi ce reactii are. Poate ai noroc, sau poate chiar si el vrea sa umble cu tine.

| Charm a răspuns:

Hey, la capitolul baieti nici eu nu sunt mai buna...am patit ceva de genul asta doar ca eu si el ne consideram prieteni nu sora si frate sau ceva de genu. eu as spune sa vorbiti intr-o zi de despre lucruri care va place care nu orice si atunci intreaba-l daca are prietena...si poate va iesi ceva din asta. sper ca te-am ajutat cumva. Bafta!

| Crixy a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare, daca el nu face nici o miscare in sensul asta atunci eu zic sa o lasi balta. Daca incepi sa te dai tu la el si te refuza nu o sa iti pice bine si vei strica prietenia.Sau mai rau, daca crede ca vrei doar sex atunci iar nu e bine. Daca te-a inclus in "friendzone" sau mai rau "familyzone" nu mai ai sanse de iesire.Mai e posibilitatea ca el sa fie prea timid sa faca o miscare,e virgin? big grin, atunci vorbeste cu un prieten de-al lui sa vezi ce spune despre tine. daca prietenul lui iti confirma ca ii place de tine si te vrea dar nu are curaj atunci spune-i prietenului sau sa il incurajeze sa se dea la tine. Daca as fi in locul tau nu as face eu primul pas, ca baiat iti spun ca cele ce au facut primul pas la mine nu le-am putut iubi.Asta pentru ca baietii trebuie sa lupte pentru fata, sa simta ca este a lor pe merit, chiar si inconstient facem asa.Altfel te poate priva drept "carpa " lui si poate sa faca ce doreste din si cu tine.O fata trebuie cucerita! deci fii fata nu barbat!

| suntofata a răspuns:

Spune.i ca trebuie sa vb despre cv(adica k il placi) da sa nu fii prea serioasa adica spune asta ca o gluma: cum ar fi daca am fi impreuna? ne.am purta diferit?(adica logic k va.ti purta diferit)

| gigiT a răspuns:

You been friendzoned. Ba dum tsss! laughing