| Roock a întrebat:

Mie imi place de un baiat, si lui ii place de mine.( cel putin asa pare) si as vrea sa ii spun ca-l plac dar nu am curajul. Ce sa fac? crying FUNDA.

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Incearca sa depasesti timiditatea. Daca doresti cu adevarat o relatie, fa tu primul pas. Chiar daca nu iese asa cum ai fi dorit, macar nu regreti ca ai incercat. Caci este mai bine sa iti para rau de un lucru ca l-ai facut, decat ca nu l-ai facut, si este mai bine sa iti para rau de un lucru ca l-ai spus, decat ca nu l-ai spus. Invata sa treci prin viata si sa iei de la ea ceea ce iti ofera, ca sa nu te copleseasca nostalgia mai tarziu. Sunt unele dureri sufletesti care nu trec niciodata.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisa_7853 a răspuns:

Trimitei un biletel dar nu tu o prietena sa-l dea si sai scrii ce simti cu adevarat.
Bafta si mult succes!