| crisstinnellaa22 a întrebat:

Ne-am despartit cu iubitul de 3 luni acum a venit acasa, am simtit ca totul e ca in prima zi l-am vazut cu alta fata si am inceput a plinge sincer nu stiu ce sa fac.eu tot am prieten dar e foarte greu ne-am intilnit 6 luni si cu dinsu prima data am incercat multe, nu stiu cum sa il uit il iubesc foarte tare

4 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Esti un pic incoerenta in explicatii, insa iti pot da un sfat. Atat timp cat ai ceva pe suflet, scoate afara ca mai rau iti faci daca tii asa in tine niste sentimente. Oricum prima dragoste nu se uita niciodata, e nrmal sa iti mai placa si acum de el, dar daca nu poti trece peste asta, contacteaza-l, vorbeste-i, spune-i ce simti. Chiar daca te va respinge vei fi cat de cat cu inima mai usoara. Numai bine!

| Ame25 a răspuns:

Daca chiar vrei sa-l uiti vei reusi in ceva timp dar de ce nu incerci sa vorbesti cu el? sa-i spui ce simti? poate merge big grin

| Ramona87 a răspuns:

Pai nu poti uita pe cineva bagandu-te cu o alta persoana, Incearca sa mergi mai departe, din moment ce el si-a refacut viata insemna ca nu te-a iubit prea mult asa ca fii ambitioasa:*

| pavel88 a răspuns:

Hai sa ne intalnim noi 2 si jur ca te fac sa uiti de el