| bibanu_8905 a întrebat:

Nevastamea am obesrvat ca cind sintem pe strada se tot uita la fund la femei eu cred cai un pic bisexuala ia zice ca se uita cum sint imbracate oare e adevarat

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu pot sa cred ca daca o femeie e bisexuala este atrasa de fundul unei femei. La femei nu functioneaza lucrurile ca la barbati, adica nu sunt atrase fizic ca barbatii ( sani, fund, coapse, etc). La ele functioneaza mai mult psihic.Cred ca sotia ta, s-a ingrasat sau a slabit, tu nu ai observat si doreste o confirmare din partea ta

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cum poti fi un pic bisexuala? Sau cum poti face un pic de sex?

Eu nu ma uit numai la fundul femeilor, ba chiar uneori mi se intampla sa nu-mi dezlipesc privirea de pe sanii lor, asa de dotate sunt. Dar asta ma face sa admir feminitatea extremitatilor si sa le apreciez, nicidecum un pic bisexuala rolling on the floor

| Anecherry a răspuns:

Si daca ar fi bisexuala, ar fi vreo problema?

| Anda_5509 a răspuns:

No way, n ai de ce sa ti faci problemehappy. Asa suntem toate, dar nu ca suntem bisexuale."Analizam" cum sunt imbracate, macheate, incaltate, aranjate celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se uita toate.verifica imbracamintea.cum arata altele.etc.nu cred ca sunt motive de ingrijorare big grin