| MistikkGirl a întrebat:

Nici nu stiu ce sa fac, cind este in preajma mea, ma emotionez, si cred ca ma imbojoresc (chiar azi : a vrut sa vorbeasca cu mine dar eu am fugit doarece am crezut ca am inrosit (dar nu a fost asa)ce sa fac?), am ratat o sansa, in care regret ca nu am vorbit cu el... ce sa fac sa inving emotiile, si sa pot vorbi cu usurinta cu el, sa am incredere in sine sad

3 răspunsuri:
| LostLady a răspuns:

Trage aer in piept si incearca sa-ti stapanesti emotiile. La urma urmei, nu se intampla nimic laughing doar nu vine sa te omoare

| LaMijto a răspuns:

Saruta-l si dupa daca si lui i-a placut, iti zis eu ca o sa fii mai deschisa cu el

| hjjd a răspuns:

Sti.si eu sunt foarte emotiva...atunci cand se apopia de mine baiatul pe care il placeam simteam ca ard toata. dar eu nu fugeam.incearca sa iti stapanesti emotiile si vb cu el. o sa vezi ca in timp nu o sa mai ismti aceleasi emotii ca la inceput. dar bineinteles ca nu dispar de tot daca il placi pe baiat