| anonim_4396 a întrebat:

Niște prieteni ar putea suplini în totalitate lipsa unei iubite?
Nu am putut spune niciodată că am fost acel băiat dorit de fete, ba dimpotrivă, am suferit în 100% din cazuri respingere atunci când le-am spus fetelor pe care le-am plăcut de ce sentimente am pentru ele.
Adică da, aș rata vreo 2 ani de fericire în doi (este științific demonstrat că atât ține dragostea în medie), dar aș avea alte regrete? Ar rămâne un gol care nu ar putea fi umplut, o resemnare? Fiți sinceri cu mine! Știu că pot să rezist.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o problema comuna singuratatea pentru multi, ghinion pentru cei ca tine si noroc pentru aia cu bani care se descurca cu ele, sau stil de agatat

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Depinde de fată, nu toate vor bani. În general la bărbați este vorba de ceva ce nu am făcut bine în interacțiunea cu ele, nu le-am făcut să se simtă atrase de personalitatea noastră.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fată mai găsești, dar un prieten nu. Știi cine spune asta?

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă nu ești plin de bani nu poți avea iubită... Și eu sunt în aceeași situație și știu cum e. Și nu, niște prieteni nu pot suplini total lipsa unei iubite.

| Saiko10 a răspuns:

Daca esti gay sau bisexual presupun ca se poate.

| cpr3y a răspuns:

Sunt si eu in aceiași situatie, din pacate sufăr dupa o fata de 2 ani si degeaba stie de intențiile mele si degeaba dimpotrivă suntem si buni prieteni?

| anonim_4396 explică (pentru cpr3y):

Site-ul artaseductiei.ro te poate ajuta, sunt niște sfaturi foarte bune acolo.