| Sucki a întrebat:

Niște remedii naturiste pentru disapareunie sau ceva sa nu mai am dureri in timpul contactului sexual, ma doare îngrozitor și acum

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in urma unei consultatii ginecologice amanuntite, medicul va putea sa determine adevaratul motiv al aparitiei durerilor care se manifesta in timpul penetrarii vaginului. Orice amanare va avea drept urmare o agravare accentuata a stari existente. Tratamentele folosite ''dupa ureche'' sau la sfatul ori indemnul persoanelor nonmedicale, cu timpul, sigur si garantat iti va agrava starea cu care te confrunti. Sanatate!