| GigiDin13 a întrebat:

Niste sfaturi pentru o intalnire?

Răspuns Câştigător
| HeiSuntNati a răspuns:

Buna! Pentru o intalnire trebuie sa alegi locul cu foarte mare grija. Presupun ca nu o sa te intalnesti cu o fata pe marginea drumului :p Ai grija cum te imbraci, hainele fac foarte mare impresie. Sa te imparfumezi (nici sa nu exagerezi) Si nu uita sa te speli pe dinti big grin Incearca sa fi cat mai natural, sa nu vi cu replici invatate de acasa. Si daca este o intalnire, trebuie sa ii oferi toata atentia acelei persoane. Nu butona telefonul, si nu vorbi urat. Bafta big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare isi plateste ce cumpara si nu te iluziona mult la inceput, daca e curva iti va parea rau mai incolo. Cand vei avea familia si casa ta atunci imparti banii cu ei dar pana atunci tine tot la tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să ai bani pe tine, ăsta e sfatul cel mai bun, gagicile sint innebunite după bărbati cu bani, aspectul fizic nu contează, bani masină si casă, le hipnotizezi pe loc, le i ei ochii.

| RAY a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai un mare like de la mine

| neutrino a răspuns:

Nu uita sa mergi la intalnire la ora programata.

| StefanChriss a răspuns:

Da, fii relaxat, si comporta-te natural, asta e cel mai bun sfat pe care-l poti respecta. Desigur, legat de vestimentatie, trebuie sa fie impecabila, si e foarte important sa mirosi bine! Restul ar fi niste chestii artificiale, care o sa arate artificial si n-o sa te ajute laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Prezervative.

| FANUUU a răspuns:

Fii relax.Lucrurile vin de la sine.Nu ii lua flori(bleah).Te duci cu ea intr-un loc care sa ii placahappy