| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi cum sa seduci un gay de la prima intalnire

5 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Seduce-l si apoi abandoneaza-l!

| loverboy111 a răspuns:

Nu va inteleg pe astia gaaaay. Ce draaaacu ar putea sa va placa?

| Evelyn89 a răspuns (pentru loverboy111):

Fiecare isi traieste viata cum vrea. esti liber sa placi si sa iubesti pe cine vrei. eu nu sunt nici pro dar nici contra gay. dar nu cred ca suntem in masura sa judecat pe altii

| loverboy111 a răspuns (pentru Evelyn89):

Eu sunt contra gaaay deoarece nu e ceva normal. In primul rand ar trebui sa fie si ilegal. Si fiecare are parerea lui despre cineva ...asta inseamna sa il judeci

| Evelyn89 a răspuns:

Cum seduci si un hetero. si ei sunt tot oameni, nu sunt din alta specie ca sa aiba nevoie de altfel de atentie.