| Georgiaanat a întrebat:

No hei TPU. O sa incep direct : Sunt in disperare laughing Deci am fost cu un baiat o saptamana [in fine ne cunoastem de un an si ceva] si la inceput a fost bine, inainte sa fim impreuna vorbeam pana la 5-6 dimineata, ne culcam la aceeasi ora, ne trezeam la aceeasi ora [coincidenta care pentru altii e un nimic dar pentru mine a insemnat ceva.] si intr-o seara i-am zis ca vreau afara si el mi-a zis hai, te pup direct daca iesi >:" si eu fara sa vad ce mi-a zis i-am dat o poza in care scria "Momentul acela cand ti-e pofta sa fi sarutata si realizezi ca esti singura" in acelasi timp. Dupa aia, dupa 2 3 zile am inceput sa nu mai vorbim ca inainte, sa ne indepartam unul de altul, eu ii dadeam mesaje si imi raspundea dupa 4 ore etc. si eu am plecat la mare..la fel, nici o vorba. Apoi m-am luat de el si mi-a raspuns dupa 5 ore [chiar 5 ore] cu o scuza banala "Nu primesc notificari cand primesc mesaj" care a fost mai mult o vrajeala mai mult ca sigur..si ne-am departit.
Am stat o saptamana la mare, timp in care nu mi-a zis nimic, si azi am venit acasa si mi-a dat mesaj "Sunt rupt iubireeee" si eu eram ceva de genul wtf straight face si m-a intrebat daca mai vreau sa fim impreuna si nu stiu ce sa fac sau ce sa cred pentru ca am in cap numai gandul ca "e beat si poate face misto". so.ce e de facut?

15 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Vorbeste cu elwinking daca vorbiti rezolvati totulwinking Discutia face o relatie mai rezistenta big grin

| neutrino a răspuns:

Nimic, cauta-ti alt baiat.

Răspuns utilizator avertizat
| PeFuga a răspuns:

Sunteti copii si facebookul asta va tampeste laughing iesi cu el si gata! Ce tot atata la deal-la vale? tongue Desi mi se pare o tampenie uriasa sa fii "disperata" dupa o "relatie" de o saptamana laughing

| NameHarris a răspuns:

No serus fata dragahappy cautai altu nu mai visa cu ochii deschisi

| NameHarris a răspuns (pentru NameHarris):

Scuza-ma pentru greseli!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Poate ar trebui sa i mai acorzi o sansa!

| RedDeath a răspuns:

Doar nu vrei sa mai fi iubita unui astfel de idiot! Da-i pace! Fa-te ca nici nu il vezi, de acum inainte! Doar n ute milogesti tu la el, cand el e de vina pentru toate. Deci atat a tinut iubirea lui, aaa? Asa mult te-a iubit, ca deloc s-a si despartit! Din punctul me ude vedere, merita sa fie scuipat!
Nici sa nu ii mai acorzi atentie!
Sunt destui baieti de treaba, care nu insulta si nu sunt nesimtiti si batuti in cap. Eu zic sa ii cautiwinking Si la tampitul asta, cand poti, coace-i-o devil

Nu mai incerca sa te impaci cu el, nici nu il mai cauta! Spune-i cat de prost si idiot a fost, si ca tie iti trebuie un iubit care sa te iubeasca, sa ii pese de tine, nu ai nevoie de un tampit. Si gata! Ignora-l! Fa-te ca nu il vezi, ca e invizibil si nu mai fi carpa nimanui! Esti fata, ce Dumnezeu?! Cauta alti baieti, ca mai sunt destui. Si de data asta, nu strica sa iti si manipulezi putin iubitul. Ca, baietii o merita! Sunt asa, raritati, 1%, dar, nu avem noi norocul sa dam peste aia. Pe aia ii pescuiesc pipitele si tarfele. Ce sa facem... manipulam si noi ce gasim.

| eviltwinnn a răspuns:

Gandeste si tu putin, daca tipu asta chiar tinea la tine se bosumfla si nu mai vorbea cu tine de la o poza idioata?
Ai doua optiuni:
1. Sa nu ii raspunzi si sa iti gasesti pe altcineva.
2. Sa pui botu ca o tuta si sa te intorci la el.

| Georgiaanat explică (pentru eviltwinnn):

Am fost impreuna dupa poza cu "sarutul" daca la asta te referi. Si a fost bine pana am plecat la mare.

| eviltwinnn a răspuns (pentru Georgiaanat):

Deci o saptamana esti plecata la mare si nu mai vorbeste cu tine, cand ajungi te baga brusc in seama si primul gand pe care il ai e ca face misto de tine? Ajuta-ma putin sa te inteleg, ce ai simtit cand te-a intrebat asta?

| Georgiaanat explică (pentru eviltwinnn):

Am incercat sa-ti dau mesaj sa-ti explic, dar nu merge. Lasa-mi facebookul tau si iti explic acolo happy

| eviltwinnn a răspuns (pentru Georgiaanat):

Scuze, nu am facebook.

| Psihedelic777 a răspuns:

Pai...inteleg ce se intampla.Singura chestie care ar fi cea mai folositoare ar fi sa isiti amandoi afara si sa ii spui tot ceea ce te deranjeaza. Spune-i ce ne-ai spus si noua. Spune-i ce te deranjeaza.Fii sincera cu el. Daca e dezinteresat sau nu te merita iti v-a da niste raspunsuri banale sau se va face ca nu-l interenseaza.Dar oricum vei simtii daca ii pasa.Important este sa ii spui toate astea orice ar fi. Daca te iubeste cu adevarat te v-a intelege si va face sa fie bine.(poate i-a bagat cineva prsotia cu ''fate ca o ignori ca sa te doreasca mai mult'', care apropo e o chestie foarte nesimtita de facut.In orice caz o sa fie bine, ai increderehappy. Baftahappy

| alexandrafocus a răspuns:

Daca tinea la tine, nu lasa asa usor sa va despartiti, si in saptamana aia te cauta face ceva, mai lasa-l putin sa se roage de tine savada ce a pierdut!