| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce ar vrea vreo fata sa fie baiat? De ce Taylor Swift si Billie Eilish vor sa fie baieti? Eu sunt baiat si vreau sa fiu fată. Vreau sa fiu fată, sa am sâni si vagin, sa ma imbrac ca o fată, sa ma excit ca o fată... Nu vreau sa fiu fată ca sa ma placa baietii, ci ca sa fiu multumită de mine si ca sa ma pot simti bine. Nu imi plac baietii, imi plac foarte mult fetele si as vrea ca si eu sa fiu fată. Cred ca ar fi mai avantajos pentru mine sa fiu femeie. Cred ca m-as simti bine si fericita cu un trup de femeie si as avea mai multa pofta de viata.
Acum 5 ani, adica cand aveam 15 ani am vazut primele filme cu shemale/transgender si de atunci am inceput sa vreau si eu sa fiu fată. Pana la 15 ani nu voiam sa fiu fată...
Stiu ca este foarte gresit sa vreau sa fiu fată si de aceea va cer ajutorul, va rog frumos sa ma ajutati. De exemplu, ce este atat de grozav la masculinitate? Deocamdata regret ca nu sunt fată...

Si imi pare rau daca am deranjat sau am suparat pe cineva cu aceste intrebari.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-ar placea sa fiu si baiat pentru ca baietii sunt adorabili.

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred că ai vrea să fi nu sunt prea multe avantaje și nu toți băieți sunt drăguți, băieți drăguți acum sunt pe cale de dispariție

| Cineva797406016386 a răspuns:

Da te înțeleg foarte bine și eu vrau să fiu fată, fetele sunt din toate punctele de vedere mai superioare fizic, și eu vreau să am vagin și sâni ca ele, dar nu se poate din păcate pentru noi doi

| GHEBOASA a răspuns:

Da, frate! Te inteleg! Si eu de mic voiam sa fiu Fulger Macauin! Dar familia mea nu a fost de acord... De atunci... Stau pe strazi cu golanii si fac curse cu un volzvagan golf 4!

| Cosmin7373 a răspuns:

Cazul meu personal:eu vreau sa am stilul unei femei (rochie machiaj par lung unghii cercei), dar nu vreau sa am vagin imi place pl mea asa cum e si tot cu fete as vrea sa fac sex.Deci nu esti singur in aceasta situatie.