| PussicatDolls a întrebat:

Nu inteleg >: De ce nu toate fetele sunt apreciate de baieti? kiss
Adica la noi in scoala sunt fete urate (daca pot sa zic asa) dar baietii le plac doar pentru ca au "forme" bombate, sani mari si injura ca la usa cortuluilaughing
De ce e asa?
De ce nu le plac fetele mai calme, mai simple?
Mersi si funda.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum a zis superdorex sunt in cautare de senzatii tari dar ce e al nostru ajunge la momentul oportun, pana atunci ne mai bucuram de viata si mai facem cate o gafa (nu ma refer la prostii care le fac astia mici cu sexul si alcoolul).

| superdorex a răspuns:

Ei cauta neprevazutul, vulgarul si formele apetisante! Asta e gandirea lor in ziua de azi, nu apreciaza feminitatea, gingasia si acuratetea unei fete plina de sensibilitate si de prospetime! Mai tarziu cand vor cauta asa ceva...vor fi deja luate de altii!laughing Asa ca nu iti fa probleme da? Sarbatori fericite!

| DragosMentol a răspuns:

Trebuie sa stie sa se faca apreciate... nu neaparat sa-si arate formele,dar macar sa o duca capul,sa arate asta, sa-si arate calitatile.
Uite, fetele astea cu forme si mai stiu eu ce...sunt apreciate pentru ca pur si simplu arata bine, dar sunt doar pentru distractie si nimic mai mult.Eu unul prefer o fata mai linistita, frumusica cat d cat.intelegi ce vreau sa zic.

Sa o luam si inverslaughing Tu de ce nu apreciezi toti baietii?

Stiu deja ce o sa zici asa ca hai sa ne gandim mai bine, sa lasam generalizarile si spune de ce?

Intr-un ultim rand, poate 2 vreau sa-ti spun ca toate fetele sunt apreciate, dar trebuie sa-ti arati calitatile pentru ca altfel este normal ca nu vei fii la fel de apreciata ca alea cu forme. acele fete nu sunt apreciate sunt doar privite altfel.si crede-ma ca nu le trece la baieti prin minte altceva. cred ca sti la ce ma refer cand o vede pe acea fata tzatele pe afara si mai stiu eu cumlaughing.

Se pare ca am mintit am scris mai mult de 1-2 ultime randuriwhistling,dar ce sa fac? Imi place sa scriu,nu de nebun. scriu ca sa-i ajut pe altii.
Pe mai tarziu. Sper ca ti-am fost de folos, probabil nu am fost prea clar in ceea ce am vrut sa-ti transmit in scris pentru ca e cam seara si prin mintea mea se invart o mie de ganduri si sentimente si pentrua sta imi pare rau, poate ne mai intalnim si atunci sper ca voi avea mintea mai curatica.laughing

| Rebeeca17 a răspuns:

Sincer majoritatea baietilor prefera fetele mai linistite, simple, ca prietena iar pe cele mai vulgare, cu forme le prefera doar pentru distractie! Acuma depinde si la ce gen de baieti te referi si sa stii ca fiecare fata este apreciata in felul ei.nu stiu ce varsta ai tu, dar in perioada adolescentei majoritatea baietilor vor doar sa se distreze!