| bhubhuaa a întrebat:

Nu mai am incredere in baieti, baietii care au vrut/vor sa avem o relatie imi spuneau "eu sunt diferit, nu sunt ca ei." nu pot sa ii cred. nu stiu in cine sa am incredere. Aveti niste sfaturi?happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici depinde si de tine, daca te gandesti ca ai sa dai de un baiat bun asa va fi si cand il vei intalni vei vedea ca rezultatele vor da roade il cunosti si te vei lamuri doar trebuie sa fii optimista, nu e necesar sa cauti.

| harciog a răspuns:

Nu trebuie sa ai incredere nici in tine in ziua de azi.Traiesti doar cu ceea ce poti accepta.Salutare.

| addasweet a răspuns:

Nu trebuie sa ii consideri pe toti la fel pentru ca mai sunt si sincei care chiar te merita

| Gandăr a răspuns:

Ţine minte, băieţii sunt porci.
Trebuie să'i testezi înainte să fii cu ei. De obicei, mai mult timp. Sau cel puţin să înveţi să nu îţi pese.
Tu trebuie să simţi că acel băiat este potrivit pentru tine. Nu aştepta să vină la tine el singur. Caută'l! Succes. D:

| Andree67 a răspuns:

Da, avand in vedere ca eu sun singura cu un raspuns, sper sa te ajute, deci, nu poti avea incredere in ei la orice varsta, depinde cati ani are el, si cati an ai tu, oricum baietii cauta fete mai mici ca sa le dea vrajeala, numa' ca noi suntem mult mai desteptewinking in sensu' ca stim cum sa-i jucam pe degete, ideea e ca poti sa ai incredere in baietii mai "cuminti", de ex in pampalau' clasei, da' in aia "rai" niciodata, or fi ei draguti, da' foarte perversi si nesuferiti in acelasi timp :-&, deci fa-ti un prieten foarte bun, preferabil baiat, (sa fie "cuminte") si iti da el niste sfaturi laughing

| AlexandraStanFan a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ai incredere in tine si in mama ta, asta fac eu. Daca cu adevarat iti dovedeste ca poti avea incredere n el, atunci este altfel. Mai intai cere mult sfaturi de la mama, deoarece ea este trecuta prin viata. Succes!