| Marius22222222222 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa fac, incerc sa o uit dar nu pot.Nu am crezut ca o fata ma poate aduce in starea asta.Cum sa fac?

22 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Probabil ca inca mai speri ca mai e posibil ceva intre voi. Da la o parte orice speranta, si, dupa un timp, poate destul de indelungat, o vei uita.
Si poate un gind te va ajuta. Lumea nu incepe si nu se sfirseste cu ea. Desi asa pare pentru tine. Sunt multe alte fete la fel ca ea, sau chiar mai bune,.iar una din ele.cu siguranta te va face fericit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pur si simplu, tu te-ai indragostit de ea, ea nu de tine. Gamdeste-te ca ete mai bine asa, nu? Acum stii cum sta treaba legat de ea. Doar nu era mai bine sa se desparta de tine mai tarziuwinking

| Nirvanaaa a răspuns:

Salut!
Iti ocupi mereu mintea cu ceva. Altecav nu prea ai ce sa faci. Nu lasa timp de gandire. Fa mereu o activitate care iti face placere.

| Crackman a răspuns:

Asta este la prima dragoste stai sa vezi la a 20 cea

| Marius22222222222 explică (pentru Crackman):

Nu e prima.nu vb daca nu stii

| Crackman a răspuns (pentru Marius22222222222):

Vreau să îți zic că după un timp devii indiferent, relax

| UnDiavol a răspuns:

O_O

| TLF92 a răspuns:

Fii atent aici solutie -> trebuie sa o inseli cu alta fata laughing) bine poate in alta viata dar e o idee buna

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Gandeste-te ca mai sunt multe si ca la ea nu a fost sa fie. Intr-o buna zi vei gasi persoana perfecta pentru tine.

| Louissa a răspuns:

De ce nu ma iubește și pe mine iubitul meu așa... straight face ce ți-a făcut de nu o poți uita? Pe mine deja m-a uitat

| Louissa a răspuns (pentru Louissa):

Fostul iubit *

| Catrice a răspuns (pentru Louissa):

A iubit-o.

| Marius22222222222 explică (pentru Louissa):

sad

| Marius22222222222 explică (pentru Catrice):

Enorm

| Marius22222222222 explică (pentru Louissa):

Putem vb in privat?

| Molusca a răspuns:

Încearcă să te gândești la altceva!

| Amalia442 a răspuns:

Incearca sa te uiti la seriale nu conteaza ce serial, doar ocupati timpul si in loc sa te gandesti la ea te poti gandi la ce se v a intampla in urmatorul episod, eu asa imi ocup timpul si nu stiu, poate te ajuta si pe tine✌?

| Marius22222222222 explică (pentru Amalia442):

Muncesc foarte mult.deci nu e vorba ca nu Am cu ce ocupa timpul

| aiuantetnobotanics a răspuns:

Smok some etnobotanix