| alexa_8911 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclu din iunie. adic mi-a venit niste scurgeri 1 zi de sange, si ceva maro.si acum am ceva scurgeri maroni? ce inseamna asta, nu am simptome de sarcina...si am tot scurgeri maroni, ce poate insemna asta, mi-am facut si un test si mi-a iesit negativ

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai testul poate fi gresit, mai bine repeta alt test de sarcina sau mergi la medic sa vezi despre ce poate fi vorba.Se poate sa fie si o sarcina daca ai avut contact sexual neprotejat, sau vreo dereglare hormonala.

| Zenithf a răspuns:

Fa bai de sezut cu ceai de coada calului. Si bea ceai de cretisoara sau ceai de coada soricelului.
Sau ai inceput sa iei anticonceptionale? Astea pot sa iti modifice menstruatia.
Mai am ceva sa zic in legatura cu anticonceptionalele, adica sa va recomand sa cititi ce zice biserica despre ele:
http://www.sfaturiortodoxe.ro/avortul/anticonceptionale-avort-4.htm
Hmm, mai bine folositi prezervativul? :-?

| εїз a răspuns:

Ai avut un act sexual de curând?
Dacă ai scurgeri maronii, inseamnă că trebuie să îţi vină menstruaţia, dacă spui tu că este de genul, un lichid mai vascos, alb, spre galben, înseamnă că trebuie să îţi vină ciclul.
Pa, pa

| Gigiku a răspuns:

Te transformi? Evoluezi? Iti creste Ki-ul?

| claudiea79 a răspuns:

Si eu am patit la fel din cauza stresului sau o dereglare hormonala am avut eu am baut ceai de coda soricelului

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Parerea mea personala e ca e foarte posibil sa ai o infectie vaginala, mai bine treci putin pe la ginecolog, sa nu se agraveze!

| alxx21 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu in momentul asta.si innebunesc ca nu stiu ce sa fac? eu am o pata mare de tot. am facut test si a iesit negativ. in schimb ma dor sanii. deci ar putea fi un semn ca trebuie sa-mi vina nu? daca primesti vreun raspuns sa-i trimiti un mesaj plss