| Daysukki a întrebat:

Nu o mai suport pe fosta mea cea mai buna prietena, o uras mai nou. stiu ca am pus multe intrebari in legatura cu asta dar ea nu stie ca eu o uras si nu stiu cum sa-i spun asta. pentru ca am inceput sa o uras de cand s-a combinat cu baiatul de care imi placea mie. acum este cu altul si pentru mine nu mai are timp. iubitul ei nou a venit aseara la ea, ea sta cu mine in iasi iar el nu este din iasi. habar n-am de unde este si nici nu-mi pasa.nu sunt geloasa pe ea. sunt duparata din cauza ca mi-a imi pasa de ea dar de cand este cu tipu' ala nu o mai intereseaza daca patesc ceva. adica nu-i mai pasa de mine. iar cel mai tare ma doare ca ea nu isi da seama ca ma face sa sufar.eu m-am suparat pe ea si i-am zis cate ceva, nu tot, de ce's atat de suparata. iar ei nu i-a pasat de loc, in schim la sunat pe "iuby" ei. imi vine sa vomit. de cand are norisori in cap, pentru mine nu mai are ochi. dar eu stiu cu sigurata ca mai tarziu o sa-i dea papucii lui. si dupa va veni la mine. intrebarea este: vreau sa o fac sa sufere pentru ce mi-a facut si nu vreau sa o iert. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| GabytzaDoolce a răspuns:

Buna! sa iti zic ceva razbunarea se va intoarce impotriva ta asa camai bine o lasi in pace ca sa isi dea seama de greseala facuta, iar tu incearca sa te impaci cu baiatul de care iti placea.Bye.