| Cristina_2871 a întrebat:

Nu se mai poarta ca la inceput cu mine crying nu stiu ce sa mai fac acum am vorbit cu el la telefon mi-a spus ca e la varul lui si era ff suparat dar nu stiu de ce are momente cand sufera pentru ce a facutcrying.
Mereu imi spune sa nu-l las ca o sa suferim amandoi nu mai stiu ce sa fac de 2 luni plang in fiecare zi era sa ma insele chiar de ziua meaa crying nu mai stiu ce sa fac mi-am facut cont pe TPU pentru ca nu stiam la cine sa mai apelez. Sper sa ma ajutati dati-mi un sfat cum sa-l fac sa ma iubeasca ca la inceput crying nu vreau sa-l pierd :X

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''Nu ma parasi dar eu am ganduri de inselat,imi caut alta, dar in timpul asta te mai vrajesc pe tine.''

Cam asa gandeste el.Tu poarta o discutie serioasa cu el: ori se schimba, ori va despartiti.

Dragostea consta in incredere si fidelitate.Ca e relatie de 2 nu de 10.

Tu preseaza-l ca si asa ai plans ca pentru n-aispe despartiri pana acum.