| Cristina_2871 a întrebat:

DAU FUNDA ...Nu se mai poarta ca la inceput cu mine nu stiu ce sa mai fac acum am vorbit cu el la telefon mi-a spus ca e la varul lui si era ff suparat dar nu stiu de ce are momente cand sufera pentru ce a facut.

Mereu imi spune sa nu-l las ca o sa suferim amandoi nu mai stiu ce sa fac de 2 luni plang in fiecare zi era sa ma insele chiar de ziua meaa nu mai stiu ce sa fac mi-am facut cont pe TPU pentru ca nu stiam la cine sa mai apelez. Sper sa ma ajutati dati-mi un sfat cum sa-l fac sa ma iubeasca ca la inceput nu vreau sa-l pierd :X

Răspuns Câştigător
| andra_7244 a răspuns:

Draga cristina.e foarte greu cu baietii aştea nu stiu sa apreceze o fata sfatul meu este sa nu mai plangi pentru ca nu merita ocupa+ti timpul cu diferite lucruri ca sa nu te mai gandesti la el. iubirea cu forta nu se poate draga mea daca nu te merita lasa'l si gaseste un baiat adevarat care sa nu te faca sa plangi nu iti strica frumusetea din cauza lacrimilor varsate degeaba pentru el NU MERITA SA PLANGI! crede+ma stiu ca tii la el pentru ca asa suntem noi fetele punem prea mult suflet intr+o relatie si ajungem sa suferim pentru asta! multa bafta! iti voi lasa id meu in mesaj sa mai vb.ai grija de u:*

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,dragoste cu forta nu se poate. Poate ar trebui sa te gandesti ce anume nu merge in relatia voastra si care sunt cauzele pentru care nu se mai poarta cu tine ca la inceput. Poate trece printr-o perioada proasta sau poate a intervenit monotonia,cine stie.

Tu il cunosti cel mai bine si cred ca tu esti singura care stie cum sa il recucereasca,incearca si tu sa te porti cu el frumos,sa ii arati ca il iubesti si banuiesc ca si el te iubeste din moment ce e cu tine,dar poate nu mai e flacara aia e la inceput,toate inceputurile sunt frumoase dar apoi intervine obisnuinta si se mai schimba omul.
Discuta cu el,spune-i ce ai pe suflet, fa-l sa inteleaga ca nu te simti ok si intreaba-l de ce s-a schimbat, apoi vedeti amandoi ce puteti face ca sa va intelegeti bine.

| RawrLexa a răspuns:

S-a pierdut dragostea pe drum. straight face
Nu vei putea sa o culegi din nou.
Nu`l obliga sa te iubeasca.
Nu iubi, ci fi iubitawinking

| KissSummer a răspuns:

sad. pare raw pentru tine. dar e o vorba. "DRAGOSTEA Q SILA NU SE POATE" nu-l forta pentru ca si uh vei avea de suferit datorita faptului ca sa.r putea sa te respinga... ar fi mai ok sa discutati am2 fata in fata. sa va spuneti nelamurile pe care le aveti. si daca nu se lamureste treaba. hotara.ti am2 ce vreti sa faketzi... decat sa suferiti am2. mai bine nici unu`l. :*

te pup. si uh trebuie sa te gandesti ke.l mai bine la keea ke vr sa faci.:*:*