| roxiada a întrebat:

Nu stiu ce sa fac,imi iubesc prietenul dar mi se pare ca s-a distantat, trebuia sa ne mutam impreuna dar a dat inapoi si a zis sa mai asteptam ca nu e sigur daca poate sa traiasca cu mine si altele...as vrea sa stiu cat de cat ce are in cap(are 25 de ani si a facut teologialaughing) )va rog sa-mi raspundeti mai ales baietii!big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ochii mari! Convietuirea nu este o joaca mai ales cand el a facut teologia. Pot fi si interese legate de viitorul lui. Este curios ca el a dat inapoi. Vorbeste cu el concret si vezi daca nu joaca la doua capete.

| Manuellllaa a răspuns:

Pai eu cred ca nu e pregatit inca, daca tu crezi ca te iubeste si ca tine la tine si spune ca nu vrea sa va mutati se poate sa nu fie pregatit, vorbeste cu el!

Răspuns utilizator avertizat
| Danapiandi a răspuns:

Ce are in cap nimeni nu iti poate spune laughing ca stai langa un om o viata si nu sti ce are in cap... este singurul loc unde nu poti cautalaughing. Poate nu e pregatit sa isi asume responsabilitatile unei familii, pentru ca din moment ce va mutati impreuna asta veti fi. Mai asteapta o vreme pana ia o hotarare. Succes!