| cristi28boss a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.imi place de 3 fete pe care s-o aleg?

9 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

In primul rand sa te maturizezi. Dupa ce te vei fi maturizat vei sti ce ai de facut!
Bafta!

| Cătălina a răspuns:

Nu stii ce sa faci? in primul rand sa te maturizezi.

Si in privinta celor 3, alege`o pe cea care iti place mai mult si care sa te placa si ea, evident.

| Gabi_6377 a răspuns:

Niciuna, daca era sa-ti placa una din ele nu ai fi avut problema de alegere.

| whatever_3916 a răspuns:

Indiferent pe care din ele o alegi, inainte sa discuti cu ea, arunca-ti ochii peste gramatica limbii romanewinking, nu cred ca vrei sa te faci de ras pentru ca nu esti in stare sa te exprimi corect happy

alege-o si tu pe cea care iti place cel mai mult happy ce e asa de greu?

| pokemondoll a răspuns:

Eu zic pe a 3-a, e cu noroc laughing

| MaxX_7703 a răspuns:

Pe cea mai pitipoancawinking ca sa faceti o pereche cat mai reusita

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Eu zic ca un "bo$$" ca tine le poate avea pe toate trei. smug

| mesterciurar a răspuns:

De ce sa alegi? Ia-le pe toate 3 big grin

| DeeaElli a răspuns:

Trebuie sa te maturizezi in primul rand si dupa aia o sa iti dai seama pe care dintre ele o placi cel mai mult.