| qerni99 a întrebat:

Nu sunt virgina ce sa le spun parintilor

10 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

" nu mai sunt virgina". bafta >big grin

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Nu. Nu prea vrea un parinte sa auda asta si in majoritatea cazurilor or sa-si faca griji si or sa-ti umple capul cu sfaturi si teorii sau poate chiar or sa-ti interzica sa mai iesi cu vr-un baiat (acum depinde si cati ani ai).
Scuze, acum am citit "ce sa le spui" laughing. Credeam ca e "sa le spui?".
Pai oricum ramane acelasi raspuns... adica nu ai ce sa le spui. Acum tu sti de ce ai facut-o dar trebuia sa te gandeti la asta inainte. Oricum in caz ca nu ai fost violata sau faze de genul atunci incearca doar sa nu ramai virgina sau sa iei vreo boala (deci foloseste prezervativul).
Oricum la parinti nu prea e bine sa le zici asa ceva pentru ca ei probabil nici pe la 25 de ani nu vor accepta sa o faci.
Important e sa fie cu unul care nu o sa-si bata joc de tine sau sa te lase gravida.
Numai bine. happy

| Narcis2007 a răspuns:

Si te-ai dezvirginat singura nu?rolling on the floor...mai bine le spui ca mai esti daca te intreaba, cam pana la 18 ani

| Zuzu6235 a răspuns:

Trebuie neaparat sa le spui ceva? daca trag de tine si te intreaba zi-le ca esti. depinde cati ani ai. daca ai 18+ zi-le adevarul. nu e o rusine. acum depinde si ce parinti ai. zi-le ce vor sa audawinking

| CodrutM a răspuns:

Nu le spui. Daca intreaba le zici ca esti 'virgina'.
Daca te duc la ginecolog ai belit-o... ce sa iti fac daca chiulesti de la orele de romana si alergi dupa 'creanga'.

Oricum, daca vor ca in noapte nuntii sa scoti cearceaful pe geam drept dovada, ia-ti niste acoarele rosiiwinking

| kattya96 a răspuns:

Depinde cati ani ai. Eu le-as spune ca sunt, indiferent de adevar.

| VIPlidia a răspuns:

Spunele adevarul, altfel situatia se poate ingreuna.Nu ai dat destule detalii,dar mai bine spune-le ceea ce s-a intamplat,cu cine, si scapi, decat sa afle din gurile altora.

| xDudeee a răspuns:

Le spui ca te-a dezviriginat un picior de la scaun! laughing rolling on the floor

| adinaxD a răspuns:

Pai...spune-i prima data mamei tale.nu neaparat tatalui.
spune-i cand ea este calma... daca se enerveaza si incepe sa strige la tine.nu face si tu la fel (ca atunci o sa iasa urat). spune-i sa se calmeze si fa-o sa inteleaga.
si sa nu incerci sa ascunzi asta de ea.