| Alexandru999167 a întrebat:

O fata care m-a mintit... apoi cand stiam adevarul continua sa minta, ce as putea face? Au fost chestii nesemnificative dar a ascuns asta de mine. Cica sa nu imi faca rau. In final am aflat adevatul. Apoi azi m-am certat cu ea pe facebook......in mesaje. I-am spus despre asta, i-am spus ca m-a mintit si stiind adevarul continua sa ma minta. La final a spus " ok " de atunci nu am mai vorbit cu ea. Acum 2 ore. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Laso, aia nu o sa aiba o viata stralucita daca o tine asa

| Sofer a răspuns:

O lași și gata. Alta fata man.

| cristimihailov a răspuns:

Iar tu, ca un mic ingeras nu i-ai ascuns absolut nimic...

Off... si ati avut o cearta "urata" pe Facebook. Si acum se practica "radio silence" pe Facebook...

Tu realizezi cat de grav ar putea sa fie? sad

| anamaria82726 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Daca ea continua sa minta, las-o sa minta. Nu trebuie sa te consumi cu asta, mai ales daca vezi ca ea tot isi tine versiunea ei. Si-a dat seama ca stii ca minte si a vrut sa incheie conversatia. Nu prea da semne ca ar vrea sa recunoasca, asa ca las-o cu minciuna ei.
Acum este decizia ta daca vrei sa o ierti sau nu. Sau daca vrei sa continui sa tii legatura cu ea. Nu mai incerca sa scoti adevarul daca vezi ca nu isi asuma.

| Alexandru999167 explică (pentru anamaria82726):

A zis ca nu o sa mai minta niciodata si o sa imi spuna adevarul dar nu mai am incredere in ea. Tin la ea foarte mult...nu stiu ce sa fac

| Liviutltl a răspuns:

Daca a spus ok, dump her!