| VRkos7 a întrebat:

O fată dacă vede un băiat frumos pe internet de ce nu ii da mesaj sa facă sex cu el cum noi băieții vedem o fată frumoasă pe internet și nu vrem o relație dar o întrebam dacă este interesată de sex?
Fetele ce fac când au nevoie de sex și nu vor o relație?
Doar la întrebarea asta vreau sa îmi răspundă fetele.
Deci când vedeți un băiat frumos pe internet și nu vreți relație dar aveți nevoie de sex, ce faceți fetelor?

Răspuns Câştigător
| gabitza0910 a răspuns:

Ne masturbam pentru voi baietii sunteti prea inapti ca sa ne satisfaceti.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare persoana în parte, eu unu nu as face sex cu una care e frumoasa, trebuie sa existe și o conexiune emoțională între noi doi, nu toți vrem doar șez, o data cu vârsta cei înțelege asta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar sa stii ca in viata reala nu te invita nimeni la sex, doar pentru ca esti tu frumos sau frumoasa!
Exista masturbare, pana se ajunge la sex.
Din fericire pentru noi fetele, nu ni se scoala nimic ca nu avem erectii ca voi si nici cuc sa se scoale.

| Goete a răspuns:

Nu sunt fata.
Dar daca ai avea cunostinte bazicw de sexologie, ai sti ca fetele nu se excita vizual, ca baietii.

| oglindasultanului a răspuns (pentru Goete):

Oh scuza-ma ca e lung. Chiar ma gandeam recent la niste chestii, daca o persoana se duce la psiholog/doctor si ii spune minciuni, cum poate stii ce "boala" are? Acelui "doctor" ii ramane sa ghiceasca din informatia oferita. Daca nu se intampla la fete este alta cauza, sau poate sunt si niste reguli de discutat subiectul asta "hai sa nu punem fetele in ipostaza asta". E a nu stiu cata oara cand "sunt baiat" pe site asta la comparatii fete vs baieti. La faza cu "vizualul". mie mi s-a intamplat asa ceva...nu planuiesc sa mint. Cititi prea multe carti numai ca sa aveti capul plin cu ceva minciunele, oamenii isi spun minciunile prin orice mod si carte.

| Goete a răspuns (pentru oglindasultanului):

Poate ca ai dreptate. In lumea animala dorinta femelei creste in perioada cand e fertila si masculii sunt cei "frumosi" care le cuceresc la multe specii. Deci posibil sa ai dreptate.

Oricum referitor la intrebarea initiala nici eu personal nu vad o fara pe net si sa ii dau mesaj sa facem sex; daca vreau sex atunci o intalnire, mangaiere, imbratisare, sarut etc si e normal sa ai mai multe sanse decat sa o intrebi la rece "vrei sa te ***?"

| oglindasultanului a răspuns:

Oare tu esti fata sau baiat, caci comportamentu baietilor este f fals, sarcastic si abuziv cu fetele, ele nu fac astfel. Fetele sunt mai simtite si serioase cand spun si fac ceva.

| Antopuff a răspuns:

Deci cum sa iti explic eu ție, fetele folosesc psihologia inversa si il fac pe băiat sa creadă ca e ideea lui cand de fapt nu elaughing))

| Anonim67377882 a răspuns:

Pentru ca dau dar nu iti dau tie mesaj. sad
Fac sex.
Ii dau mesaj sa intre ciocolo mocolo.

| Allhambra a răspuns:

Iti pot raspunde doar din punctul meu de vedere. Internetul si relatiile virtuale nu inseamna nimic pentru mine, pot cunoaste baieti in viata reala. Cei care se ascund dupa un monitor, sunt zero pentru mine.

| VRkos7 explică (pentru Allhambra):

Da dar cum cunoști un băiat din București și tu stai în Iași ca exemplu? Nu pe rețelele de socializare?!

| Allhambra a răspuns (pentru VRkos7):

Pentru ce as vrea sa cunosc un baiat din Bucuresti? doar in Bucuresti sunt baieti?