| Nume6 a întrebat:

De ce noi fetele suntem atât de idioate și dăm cu piciorul la o posibilă relaţie? O să vă zic o chestie și aveţi dreptul să mă faceţi și proastă și cum vreţi voi. Acum câţiva ani pe când eram o adolescentă m-am dus să cumpăr ceva de mâncare de la un magazin și cum mergeam eu așa aud în spatele meu un băiat care îi spune cuiva cu patos: "Uite, ce fată frumoasă! Să ai poftă!" și nu mai știu ce mai bombonea că mergeam repede și eu ca o anxioasă socială și o fricoasă ce sunt și introvertită la naiba dacă m-am întors m-am uitat precum calul în faţă de rușine. Și azi am început să plâng de ciudă că am dat cu piciorul la o potenţială relaţie :/ m-a luat așa o tristeţe... :/

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lol da e un nimic ce zici tu, parcă și văd că era ceva cocalar care mai zisese asta la alte 5 înaintea ta laughing

| Ofiintă a răspuns:

Nu este cazul să suferi dintr-o nimic toată.
Nu oricine care îți face un compliment este și potrivit pentru tine sau și-ar dori neapărat să te cunoască.
S-ar putea să nu fi neapărat pregatita pentru o posibilă relație, și asta datorită faptului că ești incordata si mult prea stresată atunci când vine vorba despre sexul opus.
Consider că este doar o chestiune de vârsta, la fel am fost și eu acum câțiva ani.

| Wr3nch a răspuns:

Nu toti care fac un compliment vor o relatie, unii sunt mai extrovertiti si spun direct cand le place cum arata cineva sau ceva.

| Nemessys a răspuns:

Asta ti se pare tie o potentiala relatie? Faptul ca baiatul ala doar a vorbit cu prietenul lui fara sa aiba curajul sa vorbeasca cu tine? De ce nu s-a bagat in seama cu tine?

Oportunitati de relatii ai in fiecare zi, fiecare secunda, profita de ale. Nu sunt ca si comentele, stai linistita.

Eu sincer ma asteptam la o poveste in care un baiat s-a comportat extrem de frumos cu tine si tu l-ai ignorat intr-un fel si in prezent regreti. Dar de la un simplu compliment, serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai prostesc lucru e sa regreti ceva ce nu mai poti schimba.
De fapt nu toate femeile sunt idioate, daca tu esti asta-i strict problema ta

| Vikaa a răspuns:

Si eu patisem aproape la fel, numa ca l-am luat tare si a plecat cu pasi repezi, hahahah
Nu te mai gandi la o chestie din trecut, esti in prezent, asa ca daca iti mai face vreun baiat un compliment nu fi taranca ca mine si multumeste-i.