| deadman a întrebat:

O fata ramane insarcinata daca faci sex fara prezervativ si nu termini in ea?

9 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Buna seara.
Sunt riscuri foarte mari sa fii scapat putin in vaginul ei si asa o poti lasa insaricinata.
Cel mai bine este sa folositi prezervativul mai ales ca daca nu-l folositi puteti lua diverse bolii asa ca.
Atentie mare.
La revedere. :*

| ihavenoidea a răspuns:

Da, sunt sanse. Daca ea e in perioada fertila, dar nu numai, poate ramamne insarcinata chiar daca nu ai terminat in ea. In timpul actului sexual barbatii ejaculeaza o cantitate foarte mica de speramtozoizi dar suficient pentru o sarcina.

| CoOoLLa a răspuns:

Da ramane, in timp ce faci sex cu ea iti iese un lichid din penis, nu dureaza mult si iese acel lichid[1 minut cel mult]...deci da ramane.

| alTaiR96 a răspuns:

Pai poate ramane insarcinata daca baiatul isi da drumul in ea. Dar si asa poate ia scapat putin in ealaughing

| SOoare a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata daca nu te termini in ea (daca sperma nu ii atinge vaginul) dar exista o multime de boli cu transmitere sexuala, asa ca te sfatuiesc sa folosesti prezervativul, daca s-a intamplat o data asta este dar aveti mare grija. Sper ca te-am putut ajuta, pa-pa!

| Boyka95 a răspuns:

Nu, dar se poate si sa ramana... daca cumva in timpul actului vreun spermatozoid ratacit a intrat in ea. nu trebuie neaparat sa ati dai drumu. sansele sunt 50 si 50. sper ca te-am ajutat. bafta

| Gabiitsa a răspuns:

Nu, nu poate!
Crezi k asa usor se face un copil?hee hee
K sa ramana insarcinata ar trebui sa iti dai drumu in ea 3-4 nopti la randhee hee.
Acum. depinde si de organism.
Nustiu daca ai vazut la unii oameni cat se chinuie sa faca un copil straight face Si isi doresc enorm straight face
K sa faci un copil, trebui muncahee hee

| xDSmille a răspuns:

Daca nu ai ejacuat in ea, nu pentru ca nu are cum happy!

| XmatriX a răspuns:

Raspuns scurt sanse sa nu 99% 1% sa da Deci e aproape imposibil daca am inteles eu corect ce ai spus daca esti sigura ca ai forumulat corect asa este