| mentholinks a întrebat:

O intrebare adresata fetelor care practica sexul oral. Ce trairi aveti in momentele acelea?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

E prea profund să poată fi explicat în cuvinte.

| gemeni6226 a răspuns:

Vad ca nimeni nu are curaj sa zica in mod direct.Eu fac asa ceva cind partenerul ma face sa ma simt super bine si atunci vreau si eu sa-i ofer placere maxima, simt placerea de a face placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste >>>www. cptl/marturiile-revelatorii-3pg-ale-unei-fete-care-face-oral/

| Silvia93 a răspuns:

Depinde de fata si de cat de "murdare" suntem in pat.
Unele simt obligatie sa isi faca partenerul sa se simta si mai bine
Altele se uda si le place, tot ca un fel de obligatie gen preludiu pentru baieti.
iar "trairi" nu exista decat ce am spus, ne udam.

| Pain4Souls a răspuns:

Pai... simti ca un **** depinde la cine daca e un mosneag pute si gusta a **** dar daca la unu de 30 pute a barba sau a tomberon.