| Forevăr a întrebat:

O intrebarebig grin : Cum considerati un baiat care la 16 ani :X a fost doar cu 2 fete?

Răspuns Câştigător
| RObeRT_8698 a răspuns:

Are gusturi bune happy si ii palac relatile pe durate mai lungi nu doar(sex,****)si cam atat happy

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Un baiat normal, ca toti ceilalti. Baietii nu se caracterizeaza dupa cate iubite au avut inainte. happy

| thereforyou a răspuns:

"a fost doar cu 2 fete "? Ce te-apuca fetito? E perfect normal, ar fi fost chiar daca ar fi avut doar o prietena.

| unione a răspuns:

Un baiat normal...

| PussicatDolls a răspuns:

Scumpa mea, BarbiiiGirl, daca nu a avut decat 2 iubite pana la 16 ani inseamna ca ori e mai sensibil ori nu vrea sa se grabeasca si sa isi faca sperante prea repede ca sa franga o inima sau sa-i fie franta inima.Sau poate nu e sigur pe el si nu vrea sa sufere.Mai bine putine iubite si bune decat multe si...(cred ca stii continuarea).Eu te pup si sper ca te-am ajutat!
Pa, Pa! si numai bine!big grinbig grin

| escroaca a răspuns:

Pai eu stiu un baaiat de 14 care era cu 4 deodatalaughing

| darrio2007 a răspuns:

Un baiat cu capul pe umeri.Nu a picat in plasa oricui.Este de laudat.

| LostLady a răspuns:

Un baiat normal confused

| Jesss a răspuns:

Mi se pare foarte dragut, inseamna ca nu se uita la toate... " tarfulitele " si ca ii plac relatiile mai lungi + de asta inseamna ca e serios si ca te poti baza pe el ca iubit sau prieten.

| hamster a răspuns:

Daca arat bine.si e un pic de treaba-super

| Bojthe a răspuns:

Ar trebui sal consideram cum
capsoman

idiot

fraier

sau dinpotriva

stabil

sensibil

etc...

| dragutza_1869 a răspuns:

Normal winking

| Zmeura_5657 a răspuns:

Cum doamne fereste! E nebun! Nu se poate la 16 doar cu 2?! Vai, ce ''ne-cool'' e! (sarcasm)

Il consider un om perfect normal.straight face

| aliceinchains a răspuns:

Baiatul acela...ar fi putut sa nu fi fost cu nici o fata. Dar ce conteaza? Ce conteaza daca a fost cu o fata, doua, trei sau niciuna?
Are o viata inainte, are timp si de asa ceva. Il consider...un om normal. happy

| smile1 a răspuns:

Hmmm pai ce sa zic.asta poate insemna mai multe lucruri:de exemplu poate insemna ca este un baiat timid, sau ca se indragosteste greu, sau ca ii este firica sa isi exprime sentimentele pentru o fata.sau pur si simplu nu pre l-au interesat fetele adica avea alte prioritati cum ar fi invatatul...sau nu stiu ce. fundita?big grin

| GoldenBrau a răspuns:

Normal!

| any27alexia a răspuns:

Mi se pare corect inseamna ca tine la fata cu care se combina

| dianaaaaa_4532 a răspuns:

Wowstraight face
minunat! rar gasesti asa ceva

| Alex1995 a răspuns:

Un baiat ca toti ceilalti!