| ioio232 a întrebat:

Buna deci am o dilema
sunt intr-o relatie dar stiu ca prietena mea nu este pregatita sa faca sex
eu insa as dori sa imi pierd virginitatea cu o alta fata (fara sentimente pentru ea)
dar nu stiu sigur o iubesc pe prietena mea si chiar daca nu afla parca imi e un pic ciudat.
voi ce ati face?
nu ma luati cu filozofii de viata treceti la subiect

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu as renunta la prietena definitiv si mi-as face de cap de unul singur. Macar asa ramai cu relatia asta curata in amintire si nu trebuie sa traiesti toata viata cu vina de a-ti bate joc de o iubita.

| Papusik a răspuns:

Nu te du la alta sa-ti pierzi virginitatea.
Daca va afla va veti desparti imediat
Chiar daca cand o faci cu alta persoana nu pui sentimente tu tot o inseli sad.
Nu fa cu altceva, asteapt-o si pe ea daca o iubesti.

| rox13yy a răspuns:

Nuh.asteapt-o pe ea pan e pregatita, nu fa prostii cu cine nu trebuie

| Missdaydreaming a răspuns:

Asteapt-o, e un lucru extrem de josnic s-o faci cu alta doar pentru ca prietena ta care tine atat de mult la tine nu e pregatita. Si daca te gandesti s-o faci cu alta, mi-e clar ca tu nu prea tii la ea.

| KellyGreen a răspuns:

Pai de ce vrei sa o inseli? Doar pentru ca nu vrea sa faca dragoste cu tine? Eu zic sa o faci cu persoana pe care o iubesti nu cu una pe care o gasesti pe strada.

| ioio232 explică:

Pai asta e dar imi cade greu sa o astept 2 sau 3 ani pana vrea ea
pe de alta parte ma simt prost sa fac asta