| DonGiani a întrebat:

O întrebare strict pentru fete. Ce preferați? Un bărbat care lucrează în birou sau un bărbat care lucrează în șantier?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu am o problema nici cu unul nici cu altul daca e om si stie sa iubeasca si sa respecte ....singura chestie ce nu imi convine mie legat de locul de munca a partenerului e atunci cand are un loc de munca ce nu ii permite sa imi acorde atentie si timp si mie. Daca are un loc de munca cu un program fix fara multe intarzieri si din cand in cand libere (weekend, concediu) nu imi pasa ce munceste.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele preferă barbati cu bani, masină casă ce mai conteaza unde lucreaza daca se califica din punct de vedere material, si îi face ei toate mofturile.

| sofisis a răspuns:

Nu conteaza!

| Elena9328 a răspuns:

Unul care sa mă respecte.

| TheWisest a răspuns:

Un barbat care lucreaza in santier la o cladire de birouri.

| Diana322 a răspuns:

Atata timp cat ne simtit iubite, nu contează locul de munca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diana322):

Amin!