| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

O intrebare? Unii barbati se masturbeaza si la 45 de ani chiar daca au sotie si copil?

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii. Care e bărbat de bărbat, este o vârstă numai bună pentru o amantă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sadrian46):

Banuiesc ca ala de isi permite o amanta la 45 de ani, ii da voie sotiei sa-si ia si ea un... instructor de fitness, nu laughing

| mihai69 a răspuns (pentru sadrian46):

Și ce, lângă amantă nu poți să faci și o labă?!?

| sadrian46 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bănuiești. Și o bonă filipineză la copii.

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Și apoi să faci pip că și acela e relaxant, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru sadrian46):

Desigur, că bine zici - să nu uităm de pipa / țigareta de după!

| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu?!?

| Mosotti a răspuns:

Da, pentru ca poate fi o fantezie in sine masturbarea si la femeie si la barbat, fara neaparata legatura ca au sotie sau copil.

| Sofer a răspuns:

Eu tind sa cred ca da.

| SG1995 a răspuns:

Da, și nu, dacă se masturbează nu înseamnă că nu își iubește soția, sau viața lor sexuală e disfuncțională, pur și simplu din normalitatea vieții sexuale face parte și masturbare, care da, odată ce devi activ sexual e mai rar, dar nu e un comportament care dispare, cum nu e un comportament care se învață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii barbati o fac si chiar daca au parinti. sad

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Da,dar barbatii se masturbeaza defel daca nu au parte acasa de prea mult sex pe cat si-ar dori ei, unii chiar si inseala ca sa isi satisfaca nevoile.

| DeeaCarmen a răspuns:

Da.

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Moah? asta e un fel de intrebare de baraj? răspunsul e simplu, DA!? și da chiar dacă are soție și copii ( dacă sunt copii ce numai avem drept la hâța-hâța? ) totuși e și puțin ciudat pentru că presupun că tu ești soția (?) poate ar fi cazul să te intrebi pe tine si in sinea ta de ce face asta. Suntem bărbați suntem relativ simplii dar avem nevoie de 3 lucruri cruciale somn, hrană si sex!? poate nu ii oferi atât de des si dacă ii oferi totuși des incearcă nu știu ceva nou nu stiu incearcă să aflii de la el poate are vreo fantezie care cine stie poate tu ești mai retrasă in astfel de chestii dar dacă nu implică ceva care să fie exagerat fă și tu un sacrificiul că nah...cu ce mână dai cu aia primești!?

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Daca nu il mai satisface sotia desigur?

| Iluzionistul69 a răspuns:

Normal daca sotia nu-i ofera ce trebuie si cit trebuie... cumva trebuie sa se descarce de energie, mai bine sa se masturbeze decat sa se duca la curve sa ia cine stie ce boli de la ele fara sa stie...