| anonim_4396 a întrebat:

O plac mult, o fata pe care o cunosc de ceva ani, de o luna 2 ieseam sambata si duminica, era foarte frumos, nu am vorbit niciodata serios despre "noi" dar eram sigur ca ma place macar pe jumatate cat o plac eu.
Acum am aflat ca e intr-o relatie cu cineva.
Ma simt terminat, imi vine sa ma urc pe scuter si sa ma bag drept intr-un copac.
Imi cer scuze, stiu ca nu prea are sens ce am scris dar cum spuneam ma simt terminat straight face

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Nu doar ca iti place de ea, esti indragostit de ea.
Vezi ca o pierzi, nu mai astepta si du-te direct la ea si spune-i adevarul

| En3Rgi a răspuns:

De la cine ai aflat? Poate te minte ca sa te simti prost.Stai mai mult timp cu ea si du-te intr-un loc retras(de preferat noaptea)si tine-o da maini si spune-i ce simti.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| secret093 a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles in legatura cu ce simti, iar daca te place o sa afli ca e singura big grin.

| Acknes a răspuns:

Am ales sa uit. Nu ii voi mai da nici un semn niciodata.
O sa-mi revin eu. big grin