| Mihai1000 a întrebat:

O prietena de-a mea are clitorisul foarte mic... este foarte speriata si nu stie ce să facă... spune ca, cand îsi maseaza clitorisule o gâdilă. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare aparat genital al tuturor femeilor are inclus clitorisul care din punct de vedere anatomic este situat in punctul de unire/ conexiune a celor 2 labii mici, deasupra deschiderii uretrei. Clitorisul este format din doi corpi cavernoși, un gland (capa) clitoridian, fiind in fapt (si de drept)... un penis in miniatura. Pe suprafata glandul clitorisului exista in jur de 8 mii de terminații nervoase si fiindca este extrem de bine vascularizat aceasta caracteristica mai aparte induce posibilitatea de marire ca dimensiune reala a clitorisului de 2 - 3 ori mai mare in timpul excitarii sale. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Nu-i nimic anormal, asa este genetica asa este facuta, unele fete au clitorisul mult mai mare si proeminent iar la alte fete este mai mic si acoperit de labiile mici. Trebuie doar sa gaseasca punctul.

| Mihai1000 explică (pentru AlexandruInu):

Multumesc mult de raspuns! Dar exista fete fara clitoris sau nu exista asa ceva?

| AlexandruInu a răspuns (pentru Mihai1000):

Asta deja este o problema, in lume pot exista multe rar dar exista dar nu cred ca prietena ta se numara, poate face o vizita la ginecologie si v-a afla tot ce doreste.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca esti baiat de 13 anisori si te sfatuiesc sa te preocupi de gadilatul cuculetului tau din panataloni si sa lasi clitorisul prietenei in pace, ca la varsta asta fiecare isi explora separat, cea are in chiloti.

| Mihai1000 explică (pentru Violleta2022):

Vad ca te cam mananca pe tine în **** sa mi raspunzi la mesajehappy am 19 ani curvohappy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai1000):

Du-te mai **** cu ochi!
Ai doar 13 ani cum singur ai declarat aici!
dar esti atat de mic si prost ca habar nu ai ca arhiva formului tine minte tot ce scrii, uite aici:

"în 25 Ianuarie | Mihai1000 a întrebat:
Bunaaa, am si eu nevoie de ajutor va rog mult! Am 13 ani si am la înaltime 1.50, stiu este foarte putin pentru varsta mea!"

https://www.tpu.ro/......arsta-mea/

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut yrebuie sa vb in pv pe insta sau ceva ca sunt prea multe detalii