| anonim_4396 a întrebat:

O prietena de-a mea nu era pregatita sa intretina relatii sexuala cu iubitul ei inca,dar intr-o seara cand acestia stateau impreuna si se sarutau el i-a bagat mana unde nu trebuia, chiar daca stia ca nu e ok. Ea e ff suparata acum, ce sa faca inlegatura cu acest lucru?

14 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ma nu e chiar ok, dar nu nici vreo tragedie.Baiatul incearca, mai ales daca ea da semne ca ar vrea, nu cred ca s-a intamplat intr-o secunda.A mangaiat-o, a sarutat-o si poate s-a gandit ca se poate mai departe...Depinde mult ce s-a intamplat dupa. Daca si-a cerut scuze si era sincer merita iertat, daca nu...

| Djlsghtnquuw a răspuns:

A vrut si ea sa ii bage mana unde nu trebuia, stai linistita laughing. SPune-i sa nu mai fie suparata, ca daca intr-adevar nu vroia, nu il lasa.

| BlossomofBubbles a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Da amandoi erau vulnerabili si horny laughing si ea stia ca o sa fie asa, de aia i-a zis inainte ca nu vrea nimic de genu

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru BlossomofBubbles):

E baiat, e logic sa mai incerce. Spune-i ca nu are de ce sa fie suparata, e si vina ei, baiatul nu a bagat mana cu forta :p

| BlackheartQueen a răspuns:

Pai ce sa faca? Nimic. Daca e suparata sa se desparta de el. A incercat, a facut un pas spre ce vroia si prietena ta nu i-a dat voie, foarte bine.

| NnDWtf a răspuns:

Ba treaba e ca acolo trebuia sa bage mana.
Si treaba cu prietena nu merge, te-ai dat de gol in cealalta intrebare in care ai spus "facem" in loc de "sa faca (ei)"

| BlossomofBubbles a răspuns (pentru NnDWtf):

Nu ma, chiar nu is eu, eram cu fata la mine si imi dicta ce sa scriu, foarte serios

| Ajutatorool a răspuns:

Daca ti-e frica de lup nu intri in padure.

| LordCroft a răspuns:

Sa inteleg ca acea prietena a ta esti chiar tu? laughing)

| BlossomofBubbles a răspuns (pentru LordCroft):

Nu,de ce ai intelege asa?

| LordCroft a răspuns (pentru BlossomofBubbles):

Pur si simplu asta am inteles eu happy

| AnalbagRevine a răspuns:

Este un loc rezervat in iad pentru orice femeie care nu intelege ca nu poti sa te saruti si sa te freci de un barbat si dupa sa il lasi cu pla belita

| CGF31 a răspuns:

A incercat si el... Ca toti baietii.
Daca a trecut peste cuvantul ei, acela fiind NU, inseamna ca nu prea il intereseaza de ea. El stie un lucru si bun, sa o determine sa fie cu el.
Sa discute cu el foarte serios si daca se mai intampla o singura data, fiecare sa o ia pe drumul sau. Dar daca e suparata, sa o tina asa catva timp, daca baiatul are ganduri serioase o sa incerce sa o impace. Daca nu, inseamna ca nu o merita si ce voia el nu prea a reusit!

| bobopingu1 a răspuns:

Asta inseamna ca prietena ta era o proasta daca nu vroia sa fie ***. Baiatu o vrut mai discret da na proste fete.