| Vasy_Vasi_1984 a întrebat:

Buna am visat asta seara ca iubitul meu m-a inselat cu prietena mea din copilarie de fapt era cea mai buna prietena atunci. Ca stateau in camera la noi si el o atingea pe ea pe picior si se sarutau in fata mea fara ca el sa aiba vreo jena fata de mine... dupa accea eu am vrut sa l parasesc si el a inceput sa si ceara iertare ....eu nu voiam sa ma impac cu el. Imi puteti spune va rog ce inseamna?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ai o imaginație bogată.
În plus, ești extrem de nesigură pe tine însăți. Ai mult de lucru...

| cristimihailov a răspuns:

Pai eu zic sa te impaci cu tipa aia... sa vezi

| Randomuser2000 a răspuns:

In cultura asiatica asta este interpretar ca un semn de la astre ca relatie nu va tine, eu zic sa te desparti acum, e cel mai bine, inainte sa suferi