| Skrilllexx a întrebat:

O situatie stranie pentru mine! Este prima data cand iubesc pe cineva cu adevarat si in procent asa mare, avand in vedere ca ne cunoastem de 2 luni...o iubes mai mult ca orce! Intrebarea mea e cum as putea sa ii arat ca o iubesc enorm? Acel "te iubesc" care la inceput parea imposibil de spus acum am impresia ca e ceva banal! Va rog idei, dau funda!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i arati nimic. Daca o superi?

| Bubu4 a răspuns:

Este simplu, fa-o sa se simta cea mai importanta fata din viata ta. nu este nimic mai frumos pentru o fata decat sa fie pusa pe primul loc, no metter what.

| Misth a răspuns:

Nu o iubeste stai linistit, doar ti la ea foarte mult, deoarece crezi ca e fata perfecta pentru tine... dar inca nu o iubesti, ai sa vezi peste 1 an ca imi vei da dreptatewinking