| deyss1000 a întrebat:

Oare mai exista barbati care nu inseala? thinking

18 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Tocilari de la biblioteca

| MMihai a răspuns:

Sunt și de ăștia, dar în general, nu este înșelată, o femeie care practică și sex oral!

| TeoPT a răspuns:

Dar oare o să mai existe multe întrebări stupide de genul ăsta? Voi o să readuceți pagina cu probleme tehnice și cum se grăbesc adminii să le rezolve laughing

| Ellenna a răspuns:

E imposibil sa nu insele macar o data in viata tongue in relatie laughing) Pentru ca atata timp cat vine una la el si ii spune ca vrea sa i-o traga, nu o sa refuze! Serios, care ar fi prostul?! Voarba aia " Daca,cateaua nu ridica coada, nici cainele nu-si baga nasulwinking ". Poate sa o iubeasca pe partenera oricat de mult ( Ce?! daca o inseala o data inseamna ca nu o iubeste. nu cred tongue ) nu o sa refuze o femeie intr-o astfel de situatie tongue Poate tipa care il invita la o partida de amor smug arata mai bine ca partenera, poate e curios, poate,poate, poate chatterbox tongue ma rog... Chiar si femeile care practica totul in pat, sunt inselate tongue. Si daca esti inselata, nu inseamna ca nu mai esti dorita, sau nu mai esti iubita. Pur si simplu, face parte din natura lor de barbati laughing Asa cum sunt o mie si una de femei care inseala, asa sunt si barbati happy Cred, totusi, ca exista si barbati care nu inseala. dar e clar ca sunt la inceputul relatie (adica inainte sa implineasca. vreo 3-4 ani de relatie tongue ) sau e foarte, deci foarte incatat de partenera. Tot raspunsul meu se refera la barbati. adica persoane trecute de varsta de cel putin 25 de ani tongue pentru ca cei de 19-20 nu pot fi numiti barbati tongue nu o sa mai vedeti in ziua de azi cupluri care se formeaza acum si or sa fie si peste 20 de ani happy sau daca sunt. sunt foarte foarte putine. tongue

| Clarity a răspuns:

Daaa :p, dar ii gasesti greu, dar daca te iubeste cu adevarat nu te inseala. dupa parerea mea tongue

| SociallyDepressed a răspuns:

Da.Dar femei care nu inseala mai exista?

| Pysu a răspuns:

DA, exista. de exemplu eu nu insel, sunt cu prietena mea de 11 luni si nu am inselat-o si nici nu s-o insel.:d

| R3sPeCt a răspuns:

Dap, dar foarte putiniwinking

| motherfucker a răspuns:

Atata timp cat partenera iti ofera tot ce ai nevoie : aici ma refer si la sex si la intelegere si la respect si toate astea, nu cred ca ar avea un barbat motive sa insele. Cel putin asa e la mine. Si am o relatie de 4 ani. Un barbat inseala cand nu are ce ii trebuie, acasa.

| calin3003 a răspuns:

Ce's cu raspunsurile astea idioate mai fetelor? atat femeile cat si barbatii inseala in aceisi masura.fiecare gandim, iubim si concepem diferit. PUNCT

| Răspuns_9097 a răspuns:

Unde mai sunt specimenele alea?
Categoric nu. rolling on the floor

| DilauRo a răspuns:

Desigur ca mai exista barbati care nu inseala precum exista si femei care nu inseala.Pa.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Femeile care sa nu insele sunt mai rare (Daca mai sunt)!

| Ziiziii a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare mai exista idioate care nu generalizeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa exista mai ales cand te iubeste
sunt cu prietenul meu de aprpae un an si nu m-a inselat
si stiu ca nu o sa o faca

| gaby_6991 a răspuns:

Exista,cei care iubesc cu adevarat