| ^_^just*me^_^ a întrebat:

Oare nu a vrut sa iasa pentru ca nu a vrut sa ma vada sau intr-adevar a fost din cauza fostei lui prietene? Azi am iesit la plimbare cu fetele si cum ne plimbam am ajuns in zona in care sta un amic de al meu (dar unul de care imi place ft ft ft ft ft mult, dar ca sa nu stric o prietenie frumoasa prefer sa nu ii zic nimic). L-am sunat si i-am zis pe unde sunt si l-am intrebat daca nu iese si el, mi-a zis ca nu iar cand l-am intrebat de ce mi-a zic ca e pentru ca e si fota lui cu mine. Dar nu stiu de ce e asa, oare chiar nu a putut trece peste asta ca sa ne vedem? Nu stiu ce sa mai zic oare chiar nu ma place deloc? M-a enervat rau azi din cauza asta. Nu stiu ce sa mai fac!

Răspuns Câştigător
| Ioana_9236 a răspuns:

Pai eu consider ca l-a deranjat faza cu fosta...adica nici tie nu ti-ar fi placut sa fie el cu fostul tau si totusi sa te cheme cu ei. Te-ai fi simtit prost. Oricum, nu poti sa ai asteptari prea mari. Problema e ca tu pe el il vezi ca pe o persoana foarte draga, el te vede ca pe o buna prietena. Incearca sa compari ce simti pentru el cu ceea ce simti pentru un alt amic, sa vezi ca nu e acelasi lucru. Pt el simti ceva mai special tongue. Si oricum, din moment ce el nu stie ce simti tu, el nu tine neaparat sa va vedeti chiar atunci, asa in gasca. Daca ar fi stiut sentimentele tale, si-ar fi dat seama ca tu il chem de drag ce ti-e. Oricum, ar fi bine sa discuti si cu el. Ramane la aprecierea ta. Sper sa iti fi fost de folos si sper sa revii cu noutati. Te-am pupat!:*

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie si pur si simplu am facut ca baiatu' care iti place tie...

| Marius_7427 a răspuns:

Pai poate sufera din cauza fostei. Si poate din cauza asta nu a vrut sa o mai vada poate la parasit ea pe el si el inca o iubeste! Parerea mea daca iti place foarte mult de el ar trebui sa iesi cu el la un suc si sa vorbiti si vede-ti ce iasa. Iti doresc succes! ( Si mai ceva intreaba-l daca o mai iubeste si daca il supara cand o vede pe fosta lui prietena.

| juliajulia a răspuns:

Draga tina in primul rand as vrea sa siu cati ani ai. fato daca vrei sa vezi daca te place incearca sa faci primul pas sa i spui ce simti, si faza cu fosta...probabil ca si tu daca ai sta cu ccineva a tine la el sau macar te-ai obisnui cu aceea persoana, probabil ca si tu te-ai simti prost stiind ca persoana iubita te-a parasit si tu suferi gandindute la asta. sper ca ti-a fost de folos:*