| semy a întrebat:

Oare pot fi insarcinata? de cateva zile dorm si mananc intr-una, si ziua mi-e foame si somn, pot spune ca de fiecare data ne-am protejat cu prezervativ si nub s-a spart niciodata, e posibil daca isi atinge penisul si apoi ruleaza prezervativul sa ramana spermatozoizi pe exteriorul prezervativului? sau somnul se poate datora si de la altceva? va rog nu ma luati in ras, merci

4 răspunsuri:
| *Lyttle.me* a răspuns:

Eu i`as da fundita lu` andreutza94.are mare dreptate. o femeie nu ramane asa repede insarcinata pe cat crezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Fllly a răspuns:

Nu cred. Poate esti plictisita si de asta ai stari de somnolenta.Asa sunt si eu.bafta smug:*

| andreutza94 a răspuns:

May sansele sunt extrem de mici ca sa ramai insarcinata, sincer o femeie nu ramane asa usor.