| Andrei101010 a întrebat:

Ofer Funda! Cum as putea sa o recuceresc pe fosta? Faza este ca nu am mai vorbit de un an si ceva...cred ca aproape 2. Mi-a dat block pe fb.Si am observat de curand ca mi-a dat deblock.Asa ca am incercat si i-am dat cerere.Dar mi-a respins-o sad A fost si ziua ei si i-am trimis un mesaj(chiar daca nu o am in lista) dar nu a raspuns.Asa ca am vrut sa aflu daca are ceva cu mine si l-am pus pe tatal meu sa-i zica la multi ani de pe contul lui de fb.Lui i-a raspuns.Nu mai mie nu sad Ce-as putea sa fac?
Problema este ca noi ne-am despartit din cauza ca am inselat-o.Imi pare rau acum.Cu fata cu care am inselat-o si cu care inca sunt momentan nu prea mai merg lucrurile cum erau inainte.S-a racit.O vreau pe fosta inapoi! Dar are prieten acum.Si din cate am inteles de la o colega de clasa cu care eu mai vorbesc o sa se mute la el.Ea are 19 ani.
Ce pot sa fac? Am uitat sa precizez ca am facut-o curva, proasta etc. cand ne-am desparitit.Pentru ca s-a culcat cu mine dupa doar cateva luni de relatie.Acum regret ce s-a intamplat sad Help!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti fraier daca nu iti dai seama ca ea nu te mai vrea. Este singura fata de pe lume? Cauta-ti alta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta frate, de ce ai trimis mesaj cu asta ai dovedit ca esti un disperat. esti tanar esti la varsta strabaterii cat mai multr cearsafuri, isnelatul este normal si inevitabil, e momentul sa treci mai departe si sa incerci alte aventuri

| Andrei101010 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai lasa-ma naibii cu cersafurile tale! Ne-ai *utut la toti la cap cu ele!

| LoveSleep a răspuns:

Ești demn de milă, copilaș.
Dă-ți două pălmi, cere-ți scuze și n-o mai căuta.

| Florentina9210 a răspuns:

Dupa ce ca ai facut-o curva, proasta etc. vrei sa te mai si adauge in lista? Zi mersi ca te-a scos de la block.
Incearca sa o abordezi altfel. O fata nu uita niciodata cum a facut-o sa se simta un baiat.
Daca are prieten, eu zic sa stai deoparte. Dupa ce nu va mai avea, mergi la ea si roag-o sa iti acorde putin timp, in care tu sa ii explici toate cele.

| pufipo a răspuns:

Dacă se va întoarce la tine, înseamnă ca e proastă.
caută bre fete, ce tot atât foste? laughing