| Canndii a întrebat:

Ok... buna TPU
Știu ca e cam ciudat dar plac 3 persoane rolling on the floor
De X persoana ma simt atras de vreo 1 an, de Y de 2 luni iar de Z de o săptămâna rolling on the floor
Acum întrebarea mea e cum îmi dau seama pe cine plac mai mult? Sau idk... nu prea mai simt nimic pentru x.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow pai nu le poti place foarte tare pe toate. Una singura e cea pe care o vrei si daca te amesteci cu toate pe toate le pierzi. Da-ti seama cu care ai petrecut cele mai frumoase clipe care te face sa razi si te face fericit. Pe aia care o placi de o saptamana..nu prea cred ca o placi foarte tare. Dar pe aia de un an eu zic sa o intrebi daca te place si daca vrea sa fie cu tine ar cam fi timpul. Daca asta refuza mai insista putin si daca nu merge incearca cu aia de 2 luni. Cu ultima nu are rost ca nu prea cred ca simti ceva pentru ea decat o simpla atractie.

| Yasmin875 a răspuns:

Înseamnă că nu iubești pe nimeni cu adevărat.Esti doar un don juan.Cine aleargă după 2 iepuri nu prinde nici unul.Bine,in cazul asta sunt 3 iepuri.Cum s-ar simți o fata dacă ar afla asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Kira5854 a răspuns:

Incearca sa vezi cu care te intelegi cel mai bine si problemele carei persoana te framanta mai mult, doar asa poti sa vezi de care iti pasa mai mult.

| PersonajFictiv a răspuns:

Poti sa te simti atras si de 100. E vorba de atractie.
O relatie e mai mult decat atractie, atractia e doar un pas.
Vezi care din ele are "acel ceva".