| NuVaIntereseaza a întrebat:

Deci...stiu ca suna ciudat, dar cred ca imi plac baietii...adica cred ca sunt gay. Cum pot sa nu mai fiu. Nu vreau sa fiu, e scarbos dar asa simt.Ma simt atras de alti baieti.
Va rog: ajutati/ma... daca vreti sa ma injurati pentru. ca sunt gay mai bine nu raspundeti...Deci cum pot scapa de chestia asta?

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

O fi o faza trecatoare tongue big grin daca num asta e. trebuie sa te accepti asa cum esti + ca... you are nooot aloooone... big grin

| JimmyThePunk a răspuns:

****ti 3 palme si trezeste-te la realitate, o **** se simte mai bine decat un cur rolling on the floor ( scuzati limbajul dar asa vorbesc eu )