| Anonymus2205 a întrebat:

Ok, stiu ca o sa spuneti toti ca trebuia sa ma documentez, da trebuia, dar nu asta e ideea.Acum 3 zile prietena mea a venit la mine sa vedem un film. Fast forward mi-a facut bj si cand sa ejaculez, am strans-o ca sa nu fac multa mizerie in pat, insa putina sperma mi-a ajuns pe mana dreapta.Am mers la baie si m-am sters cu un servetel uscat apoi m-am spalat pe maini cu apa si sapun(mentionez ca la momentul ala nu ma gandeam ca o sa fac ceva in viitor asa ca m-am spalat pe maini cum o fac de obicei, fara sa acord o atentie excesiva, dar nu inseamna ca nu m-am spalat).M-am sters apoi usor cu un prosop uscat, iar dupa o ora in care am facut altceva, de ex mancat niste chipsuri, i-am introdus degetul de la mana dreapta usor in vagin(nu prea mult dupa cate mi-a zis ea).Ea e virgina si mentionez ca in ziua in care am facut asta ea era deja cu vreo 10 zile dupa ovulatie(ciclul i-a inceput pe 25 iar noi am facut asta pe 19). Sunt ff ingrijorat si as vrea sa stiu daca se poate sa ramana gravida?!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"...i-am introdus degetul de la mana dreapta usor in vagin...
Sunt ff ingrijorat si as vrea sa stiu daca se poate sa ramana gravida?!"

Nu stiu cati anisori ai, dar cu degetul este imposibil sa lasi pe cineva gravida!
Asa ceva, chiar nu se exista! laughing

| mihai69 a răspuns:

Da. Si o să nască un cartofior!
rolling on the floor

| Anonymus2205 explică (pentru mihai69):

Bine da multumesc dar fara sa para ca am vreun aer, as fi preferat un raspuns neironic din care poate sa si invat ceva daca oricum parintii sau scoala nu ne prea invata.Macar odata cu raspunsul la ingrijorarea mea, sa si invat de ce sau de ce nu

| mihai69 a răspuns (pentru Anonymus2205):

Spermatozoizii mor mult mai repede decât crezi tu dacă nu sunt puși "la locul lor", în adâncul vaginului.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru Anonymus2205):

Și ce răspuns neironic vrei? Te-ai scăpat, dar nu prea, te-ai spălat sau nu prea, apoi ai mâncat, după ai băgat degetul murdar în vaginul fetei.
Acum te apuca remușcările? Și sunt de vina părinții sau școala?
Noi aici ce sa credem?
Eu cred ca ești trol și ce ai expus sunt fantezii.
Dacă totusi ce ai scris e realitate, atunci e grav pentru tine; și pentru ea. Mai de mult erau cazuri cand apareau copii la beție. Acum e la moda să apară copii din lipsă de minimă igienă. Stai liniștit nu vei fi tată din atâta lucru. Dacă ăsta ești tu ca om, să sperăm că nu vei fi tată vreodată.

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Exclus.
(doar dacă degetul tău nu a ejaculat... laughing )

| Paracetamol0lol a răspuns:

Da, din păcate ar trebui să te îngrijorezi și să ți iei rolul de tată în serios

| Anonymus2205 explică (pentru Paracetamol0lol):

E la misto? Ca rasp asta e total opus de celelalte doua, macar haideti si cu o explicatie frate

| orailibrail a răspuns:

Ingrijorat pentru ce?

| Anonymus2205 explică:

Vreau doar sa accentuez faptul ca as prefera raspunsuri serioase intru cat eu chiar sunt ingrijorat.Multumesc