| допинг a întrebat:

OK TPU, am si eu o nelamurire mai "penibila" putin sa zicem asa si sper sa ma puteti ajuta cumva, deci sa incepem : Am 17 ani si am intretinut relatii sexuale cu mai multe fete etc, m-am protejat is ok nu am boli sau etc, am si o prietena de 1 an si ceva si la fel, am intretinut relatii sexuale cu ea, fara nici o problema, dar am avut vreo 2 "esuari" sa zicem asa cu alte fete de la mine din oras, si in ce consta "esuarile". Ma refer cand eram in pat cu ele, nu mi se scula penisul... stiu suna putin jenant, dar efectiv nu stiu nu mi se putea ridica chiar deloc, nu eram excitat mai deloc, nu sunt o fire rusinoasa sau ceva de genul, in rest cu prietena mea mereu am o erectie buna si nu am probleme dar acele 2 esuari m-au pus pe ganduri si acum v-a urma. o "aventura" cu o fata de la mine din liceu si as vrea sa imi dati niste sfaturi daca puteti gen "sa am o erectie buna" sa nu patesc ca si celalalte 2 dati cand nu mi se trezea penisul laughing mi se pare putin rusinos... mai ales cand fata asteapta de la tine ceva. Multumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Nu e nimic ieșit din comun, se întâmplă mai ales atunci când există o presiune emoțională la mijloc.
Am auzit de băieți care aveau iubite, au ajuns cu altele în pat, dar nu li s-a ridicat steagul.
Dacă ai iubită și te culci cu altele, s-ar putea să ai remușcări, și-ți dă la erecție.

| допинг explică (pentru Jonas94):

Mersi mult frate! happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te in industria pornografica asa castigi €

| допинг explică:

laughing) da ce legatura ce fac eu cu viata mea, eu v-am intrebat daca imi puteti da niste sfaturi... mersi ce sa zic

| sofisis a răspuns:

Wow...da cat de disperat esti dupa sex? Problema ta e ca nu ti s-a sculat cu altele ..nu ca iti inseli iubita cu cine apuci. Naspa om esti.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru sofisis):

De "incurajari" cum i-am oferit eu are nevoie atfel de specimene. laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu-ti face griji; in 3-4 ani viei ajunge la impotenta

| christall a răspuns:

Cred ca undeva in capsorul tau te simti vinovat. Si cam ai de ce. Nu e bine ce faci, dar treaba ta...

| Xelon a răspuns:

"Nu sunt o fire rusinoasa"
Pff, da chiar nu era nevoie sa precizezi, e clar ca nu te prea prinde rusinea din moment ce iti inseli gagica cu cine prinzi laughing

| ShamelessQboy a răspuns:

Pff, nasol dacă de la 17 ani ai probleme de genul ar cam trebui să te puna pe gânduri!
Sunt si pastile gen viagra, dar din ce stiu acelea sunt pentru bătrâni, mergi la doctor cred ca ai ceva probleme.