| alxk1 a întrebat:

Pana acum nu am avut nicio problema cu ejaculatul. Aseara am facut sex cu prietena mea si nu am putut ejacula, poate fi grav?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria nu ai nicio problema cu ejaculatul. Lucrul acesta ti s-a intamplat din cauza oboselii, a stresului sau a unur suparari.

| cristi10grei a răspuns:

Nu e grav coane depinde obosela, sau stres sau locul unde ai facut nu a fost asa bine primitor sau, pote fi si vina ei nu a fost atat de hoot daca stii ce zic...

| Negoiu a răspuns:

Nu-i nici o problemă, se mai întâmplă, ai primit două răspunsuri corecte. Caută să nu ajungă o „banalitate" sau o „corvoadă" câteodată sexul. Poate fi şi rezultatul unei perioade de masturbare, niciodată vaginul unei femei nu va putea asigura „strângerea" aşa cum, poate, ne dorim.

| NoFapNoWorry a răspuns:

Ia o pauza de la viata sexuala, lasa-ti corpul sa produca testosteron pentru o perioada. Atat timp cat ai avut erectie esti perfect sanatos.