| sensualus a întrebat:

Pe bune, chiar daca ai iubi un barbat, si altul te-ar satisface mai bine, l-ai lasa pe cel care-l iubesti?

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Eu? NU, nu l-as lasa, pentru inceput i-as spune ca unele chestii nu ma satisfac la el, dar as face-o intr-un mod diplomat! I-as spune ce m-ar satisface si daca el nu ar da niciun semn de schimbare, daca el nu incearca sa imbunatateasca nimic, l-as insela! As sta cu el pentru ca il iubesc dar l-as insela cu cel care ma satisface!laughing Prosteasca intrebarea ta, nu te astepta la un altfel de raspuns! Asa intrebare asa raspunsuri...

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Umorul tau "inteligent" este,de fapt,o constatare amara,in ceea ce intrebi nu exista dragoste,doar minciuna si mizerie.
Acolo unde exista dragoste,sunt doar doi, ei singuri si iubirea lor, nu trei, nu patru, nu un "altul care te-ar satisface mai bine".
Dar e dreptul tau sa intrebi si aberatii.

| irina20 a răspuns:

Niciodata.

| simonamaria a răspuns:

Nu cred ca exista iubire.din moment ce sunt 2 nu conteaza care sunt motivele, cred ca e logic ca atunci cna diubesti exita unul nu doi.

| neutrino a răspuns:

Aceasta intrebare face parte din categoria " Hai sa ne bagam singuri in teaba, sa creada lumea ca suntem inteligenti"! Cum sa iubesti o persoana si sa faci sex cu alta?

| sensualus explică:

Mda... raspunsuri idealiste la o situatie concreta. unele femei in inocenta lor naiva, cred ca se iubeste doar cu inima. si mai pe urma se intreaba de ce oare le fura altele mai dispuse iubiteiihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Denny_Denisa_1994 a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeeeeee ce intrebare da pe nimeni nu iubesti astfel

| fanNarutoShippuden a răspuns:

Nu nu las fi lasat

| anca299 a răspuns:

Daca l.ai iubi cu adevarat nu ai mai avea ce cauta la celalalt...