| necromancia007 a întrebat:

Pe scurt, acum cateva luni prin august m-a abordat o fata pe care o cunoșteam din liceu și am început sa ieșim! Am 19 ani!
La inceput dădea mesaje în fiecare seara sa ieșim, după o luna am fost la ea la apartament ne am sărutat una alta dar n-am facut s*x.
În prima luna răspundea repede la mesaje și vorbeam mult!
În ultimele 2 3 luni parca scot cuvintele cu cleștele de la ea, nu-mi da mesaj sa ieșim dar iese mereu cu prietena ei

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un bărbat adevărat invita o domnișoara frumos în oraș la un restaurant de lux și ii plătește consumația. Din întrebarea ta tu ai stat ca o statuie iar fata săraca ți-a oferit toate instrumentele sa o cucerești dar ai stat ca spectator în loc sa ACTIONEZI. Este normal sa nu te mai caute pentru ca s-a simțit nașpa și umilita și clar iei va caută pe altul care sa o respecte.

| LordCristobal a răspuns:

Nu are sens sa mai tragi de ea daca abia vorbeste cu tine.Gaseste-ti alta fata.

| sammie a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine, si-a gasit pe altul, poate nu-i mai place de tine sau poate crede ca nu va potriviti. Motive sunt multe. Incearca sa discuti cu ea sau da skip daca vezi ca nu mai merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și-a pierdut interesul. Poate e genul care se plictisește repede de oameni.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Las-o frate, te-a jucat precum joaca mBappe fotbal, toti baietii au fost in situatia ta. Ea acum ori are alt lingau ori nu mai este interesata de tine, treci peste toata situatia cu capu sus ca mai sunt o gramada de fete pe acest pamant.

| wahaha a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

I think u meant in tara nu pe tot pamantul tongue

| ClaRa91 a răspuns:

A gasit pe altul. Asteapta sa incheie cu ala si daca ai noroc urmezi tu.