| mariaoana86 a întrebat:

Pentru baieti! Ce apreciati cel mai mult la o fata? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Sinceritatea si modestia, nimeni nu cred ca ar vrea sa fie cu o fata plina de fite si care minte.

6 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

1:Sa fi-e draguta
2:Sa fi-e modesta
3:Sa fi-e harnica
4:Sa invete bine
5:Sa nu fi-e cu fite
6:Sa aiba caracter bun
7: Ochii frumosii
8tonguearul lung sau mediu
9:Si sa se imbrace decenttongue
Funda!?

| rap4us a răspuns:

Sa fie frumoasa, draguta, sociabila, sa ma iubeasca, etc

| abc23 a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care le apreciem la o fata, iar acest mod de apreciere depinde in functie de baiat. Eu, de exemplu, nu sunt baiatul care sa ma gandesc din prima la sex, dar apreciez la o fata sa fie frumoasa, fara fite, credincioasa, harnicuta, sa-si vada de treaba ei, sa nu fumeze/ se drogheze, silitoare, dar sa fie si de "toata mana" (cum se spune). Mai greu de gasit fete ca acestea, dar exista.

| Dark_8275 a răspuns:

Pai sa aiba lindicu mai rozior buricu sa fie m-ai misto km cat o nuca sa pot baga soarecu acolo funda sa fie stil prapastie sa nu te chinui si gurita fara dint ca zgarietonguebatting eyelashes Fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne scarpine unde nu ajungem noi

| DjChryss a răspuns:

Sa fie bunaa laughing