| stark47 a întrebat:

(pentru cei care nu stiu povestea uitati-va la prima intrebare postata de mine)salut la toti.in continuarea la ce s-a intamplat...ea a revenit in Romania, e la 2 3 case de mine si din cate am inteles a trimis pe cineva sa ma caute insa eu am fost la munca(acum am ajuns acasa).AKM
ce sa fac? sa ma port matur si sa vorbesc cu ea ca si cand nimic nu s-a intamplat?
sa o ignor total?!
acum nici nu stiu cum o sa reactioneze ea cand o sa ma vada(nici eu nu stiu cum o sa reactionez cand am sa o vad),insa ce s-a intamplat intre noi ne lasat cicatrici pe viata, eu ei si ea mie.mi-e frica sa nu sufar din nou, insa nu neg ca as vrea sa petrec seara asta cu ea.ma port ca un pusti de 10 ani laughing daca as vedea-o nu as sti cu ce sa incep..."buna"?! "mi-a fost dor de tine"?!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii matur!

| Danysan a răspuns:

E bine cu mi-a fost dor de tine si continu ca i-ai simtit lipsa ...ca ai visat-o, ca iti imaginai clipa cand voi doi o sa fiti din nou impreuna. Funda?:-D?

| stark47 explică (pentru Danysan):

Pai...nu stiu, ca la sarsit ne am spus lucruri cam grele unu altuia.insa ne am si iubit mult.
e un fel de 50% 50%, insa nu as vrea sa *** things up.intelegi

| Danysan a răspuns (pentru stark47):

Nu conteaza daca va iubiti treceti peste.

| mdaria a răspuns:

Pai nu e mai ok sa te porti normal? De ce sa nu vorbesti, din orgoliu? Lasa lucrurile sa se intample...pur si simplu si daca simti ceva, simte pana la capat. Daca vrei sa-i spui ca ti-a fost dor, spune-i - fii sincer!

| stark47 explică (pentru mdaria):

Da,m-am comportat normal! laughing am zis "buna" si ea n-a raspuns laughing

| mdaria a răspuns (pentru stark47):

happy