| crowleyburgon a întrebat:

O intrebare pentru fete...un baiat virgin de 19 ani este un turn off pentru voi?
Pentru cele care nu inteleg expresia, ati face sex cu un baiat virgin de 19 ani, nu v-ar deranja faptul ca e neexperimentat la acea varsta? Sau daca ati vrea sa faceti sex cu el si ati afla inainte ca e virgin, ati mai face sex cu el?

Pun aceasta intrebare pentru ca citind pe multe site-uri, majoritatea englezesti, multe fete ar spune ca da, e un turn off, si am intrebat si amice de varsta mea care au spus ca ele n ar face sex cu un virgin.

Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de expresia fake it, until you make it. Da e un turn off pentru ele, trebuie sã te prefaci cã nu esti virgin, cã mai ai alte femei In momentul de fatã care sã le vezi dacã vrei sã te dezvirginezi, altfel ai built-o.

20 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Exista avantaje si dezavantaje. Dezavantaje: 1. Daca si tipa este "incepatoare" nu prea iese nimic ok, adica placere nu o sa prea fie
2. Tipul nu stie cat rezista
3. E prea nerabtator incat trece peste preludiu
4. Poate sa ii moara din cauza emotiilor
Avantaje:
1. Daca tipa are ceva experienta, sau e mai deschisa la minte pot sa experimenteze mai multe pozitii, fiindca el nu vine cu gandul ca le.a incercat si nu ii plac si stie ce face.
2. Nu trebuie sa isi faca griji ce crede fata despre faptul ca si.a mai tras.o cu alte 10 inainte
3. Nu are sanse de boli cu transmitere
4. Mie mi se pare pervers sa o fac cu un virgin
Deci chiar daca are 19 ani si experienta 0 eu as accepta, dar mi.ar fi mila de el.

| Pool77 a răspuns (pentru sweetys):

Permite-mi sa te corectez la avantaje mai exact punctul 3.
Are sanse, sunt multi care se nasc cu boli.

| RAY a răspuns:

Nu virginitatea e un turn off si atractia fizica, cei care nu atrag sexul opus inventeaza tot felul de minciuni doar ca sa ascunde faptul ca nu atrag sexul opus

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Nu virginitatea e un turn off" Sa o crezi tu pe aia. Sunt multe care nu vor un virgin. Nici acum nu pot sa uit cea mai amuzanta intrebare pe acest site. Una care era virgina, voia sa faca sex cu pisi dar in acelasi timp nu voia ca si el era virgin. Se gandea sa mearga o data la unu care stie meserie si dupa sa se culce si cu iubitul ei. Si acum ma bufneste rasul cand imi amintesc. Nu cred ca exista multe specimene de genul dar sunt destule fete care nu vor virgini. Si nu le poti condamna.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ne explici cum poate fata aia sa stie daca x e virgin?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neg ca nu ai si tu dreptate, virginitatea la baieti nu e lauda categoric, e o rusine, dar nu trebuie sa stie ea asta, sinceritatea are niste limite

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum poate ea stii despre asa ceva? Oricine vorbeste despre sex, cu atat mai mult intr-o relatie. Plus ca virgineii sunt si ei mai timizi. Doar se pune una mai frumoasa langa ei si deja vezi cum le tremura/transpira mainile laughing. Unu care e obisnuit cu o femeie langa el, nu e atat de praf. Si sa zicem ca prin nu stiu ce minune unu virgin ajunge sa faca sex cu una fara sa stie ea ca e virgin. Clar isi da seama daca ea stie catusi de putin despre sex. Cand vede ca ala nici nu stie unde sa o bage, e clar... Dar nu prea ma mira asta sa fiu sincer. Sunt fete care sunt la facultatea de medicina care nu au habar cate gauri au.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E si asta un adevar, asa e, faza cu tremuratul e adevarata am crezut ca ma posedat diavolul, apoi mi am dat seama ca ma posedeaza capul mic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mi s-a intamplat si mie o data asta la 13 ani, parca. Dar dupa s-a intamplat ceva si puf, nu am mai avut probleme de genul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Este si virginitatea un turn off, dar atractia fizicã cât conteazã nu poti compara asa ceva, e adevãrat trebuie sã te gãseascã putin atractiv dar cât de hidos poti fi... si dacã ai un fizic de nota 5-6 tot poti atrage cât de cât o fatã mai frumoasã. Si la noi baietii sunt femei care nu ne atrag fizic dar câte sunt 10-30%, restul tot ne plac putin cât sã ne vedem intr-o zi in pat cu ele.
Deci putine sanse, si depinde de fete dacã te gaseste atractiv de preferintele personale.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai am vazut niste metrosexuali pe digi live

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cele tinere probabil, cei metro sunt pentru selfie. Sã arate super drãgut in poze.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In uk cica barbati au facut mai multe selfie decat femeile

| Freya1 a răspuns:

Daca am o relatie cu baiatul respectiv si ne iubim de ce sa nu fac.
Chiar e misto sa ii fiu prima eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Nu conteazã anii baiatului?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine daca e mai mic ca mine nu cred ca pot sa imi fac o relatie cu el (nu pentru ca e virgin) pentru ca difera foarte mult la mentalitate dar daca ar avea 23 25 27 nu m-ar deranja si daca ar fi virgin sau daca eu as fi de 19 ani ca el sau mai mica

| mentholinks a răspuns:

In zilele noastre doar vreo pocaita daca mai face sex cu un virgin sau o fata normala dar trebuie sa te iubeasca prea mult.

| deeeaqq a răspuns:

Ai nu zău

| Ara997 a răspuns:

Auzi ce zice lumea?!
daca dai peste o fata normala, ai noroc!
deci cauta la raionul cu fete normale, nu la alea englezite, ca alea umbla mai mult bete.
sincer acum. esti un tip ok. mai cumintel asa, da nu e rau, frate! ai viata in fata. stai calm, iti spune mosu, cauta o fata calumea nu o carpa. si pe urma ai rabdare ..sa creasca nivelul de atractie intre voi, restul o sa fie ca'n povesti.
tineri din ziua de azi disociaza sexul de sentimente si emotii ori tocmai astea fac toata retzeta!

| L1feDRAIN a răspuns:

Si tu vei spune ca esti virgin la prima intalnire?