| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete/femei. Sunteti multumite de marimea dotarii partenerului? Ce dimensiuni sunt ok pentru o familie, nu pentru o aventura? Ce lungime, dar grosime?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca majoritatea barbatilor adulti din tara noastra, conform studiilor stiintifice si bineinteles precise si mai ales credibile, care au fost efectuate de echipe mixte de cercetatori si medici de specialitate la solicitarea venita din partea producatorilor de prezervative a reiesit ca d.p.d.v. statistic lungimea medie este de 12, 73 cm. In concluzie se poate aprecia ca majoritatea femeilor din tara noastra sunt multumite si satisfacute sexual de un penis de marime medie adica de circa 13-15 cm lungime si o grosime echivalenta cu circumferinta in jur de 12, 5 - 13 cm.
Suplimentar citeste si urmatorul articol, care este scris de un medic specialist in aceasta problema :
https://unica.md/......-femeilor/
Sanatate!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza doar marimea sufletului atat, fizicul nu conteaza nici penisul

https://www.tpu.ro/......de-la-fel/

top hot malles https://www.thepoc.ro/top-20-fotografii-cu-cei-mai-urati-barbati-din-lume/

asta vor fetele, sunt detectoare de suflete instant ca aparatul de luat temperatura, si daca ai penis de furnica nu conteaza

| Sofer a răspuns:

Un minim de 14 15 și puțin gros e destul.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

12,5 circumferinta crezi ca e decent macar? Sau sunt praf laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele nu se uita la asemenea detalii cand se gandesc pentru viitor la familie. Este irelevant in ochii unei fete.
Asemeana chestii sunt doar in mintiile baietiilor, desi majoritatea au marimi asemanatoare cu o diferenta de + - 2cm